SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po cyklu na mono

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Witam , szukałem dużo na temat odpowiedniego treningu po cyklu kreatyny mono (universal) otóż najlepiej zrobić lżejszy trening po cyklu przez 2 tyg, moje pytanie to jak rozpisać ten trening czy przykładowo może być:

Poniedziałek ( Klatka,Biceps, Przedramię ) po 2cwiczenia na każdą partie po 10 powtórzeń ciężarem max.
Środa ( Nogi, Barki , Plecy) po 2cwiczenia na każdą partie po 10 powtórzeń ciężarem max.
Piątek (Mieszane tzn przykładowo Klatka , Plecy , Barki) po 2cwiczenia na każdą partie po 10 powtórzeń ciężarem max.

* po 10 powtórzeń ciężarem max. tzn brać taki ciężar aby wykonać te 10 powtórzeń

Na cyklu miałem rozpisany trening na 4 dni dość intensywny.

Mam nadzieje że dostanę zadowalającą odpowiedź , z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 98 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
trenuj normalnie i daj sobie spokój z próbami dostosowywania treningu pod suplementy bo to tak naprawdę jest kierunek odwrotny do prawidłowego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trener personalny

Następny temat

Siłownia + BJJ

Fruzelina