SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening poświęcony koszykówce...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191
Witam jestem Igor mam 16 lat (pod koniec grudnia 17) chciałem całkowicie poświęcić się koszykówce... mam wzrost rzędu 182-3cm cel jaki sobie narzuciłem to wzrost 190cm... Zwisanie na drążku oraz rozciąganie powinno coś pomóc i nie chcę abyście pisali że to obalony mit itd... Dopóki nie przetestuje, nie odpuszczę PLAN MIAŁ BY WYGLĄDAĆ TAK:

Wtorek: (Rozgrzewka/trening siłowy/zwis na drążku)

Rozgrzewka - wiadomo jak rozgrzewka, porządna 5-10 minutowa

FBW - oczywiście ułożony, za pomocą kolegów z działu "Trening w domowych warunkach"

Zwis na drążku - powiedzmy utrzymam się gdzieś ze 3 minuty, a więc stopniowo zwiększał bym czas zwisu. Wszystko rozplanował bym w seriach np: 3minuty x 4 powtórzenia łącznie jakieś 12 minut...

Środa: (Rozgrzewka/rozciąganie/Zwis na drążku)

Rozciąganie zastosował bym, z książki Trening siłowy bez sprzętu Lafaya... rozciąganie jest na wszystkie partię mięśniowe...

Zwis - wiadomo podział jak we wtorek


Innymi słowy zwis na drążku, chciał bym stosować codziennie, natomiast rozciąganie co 2 dzień/ Trening siłowy 3 x w tygodniu



polecacie jakieś zmiany? oczekuje waszych rad (nabiału miał bym spożywać jak najwięcej na wieczór?)

pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Moje zdanie i rada na zmiany? Wywal ten zwis i puknij się w głowę, naprawdę. Wzrost masz "zaprogramowany" w genach, a takie dyndanie jak małpa na gumce mija się z celem, ponieważ ani to trwałe (o ile skuteczne) ani zdrowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening poświęcony koszykówce

Następny temat

Czy mam odpowiednie parametry aby kontynuować grę w siatkę. mity o butach

WHEY premium