SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pływacki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Cześć wszystkim :) ze względu na to, że lekarz zauważył u mnie nieznaczną lordozę (nie miałem jej jakoś super długo ani nie jest jakaś nie wiadomo jaka) nie mogę na razie chodzić na treningi siłowe i polecono mi basen z czego sie ciesze :) ale pojawia sie ale :D bo pływać potrafię, ale pływać a Pływać do dwie różne rzeczy. NIe chce chodzić na basen tak po prostu sie pluskać tylko chciałbym mieć konkretny trening. Niestety u mnie w mieście nie ma klubu pływackiego ani nie znalazłem ogłoszeń na necie o trenerach personalnych (moze na samym basenie coś sie dowiem), dlatego zacząłem sam szukać informacji w Internecie, no ale jaki internet jest każdy wie, dlatego chciałbym się Was poradzić w kilku sprawach :)
1. http://aktywni.pl/aktualnosci/samodzielny-trening-plywacki/ - czy te serie o treningu są wartościowe i dobrze jest tak rozpocząć swoją przygodę z basenem?
2. Czy mogę uczyć sie każdego stylu pływackiego czy jest coś dla mnie niewskazane?
3. Jakby ktoś miał konkretne, sprawdzone artykuły nt. pływania to prosiłbym o podzielenie się :)
4. I jakby ktoś mógłby mi ułożyć chociaż pierwszy cykl treningowy to byłbym bardzo wdzięczny, kolejne będę próbował układać sam i dawać do sprawdzenia, ale teraz po prostu mam za małą wiedzę, a trening chciałbym rozpocząć najszybciej jak to tylko możliwe.

Za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękuję :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8512
Jeśli nie masz zamiaru przygotowywać się do żadnych zawodów to pływaj dla samego siebie jak najwięcej. Pływaj np. 500m kraul, 500 grzbiet i 250deflin itd. Z tego też są .efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100m - pomoc w treningu

Następny temat

Drążek

nutlove nowy