SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ogólnorozwojowy 14 lat

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
Mam 14 lat, 183 cm wzrostu i ważę 75 kg. Trenuję siatkówkę 3 razy w tygodniu i w ostatnim czasie trochę zaczęło mi przeszkadzać to że zamiast mięśni mam zbędny tłuszcz :( (wyskok, dynamika). Zmniejsza to moje możliwości w grze. Chciałbym ważyć jakieś 68-70 kg przy tym wzroście. Treningi mam 3 razy w tygodniu. Czy jeżeli opracowałbym plan treningowy to czy dawałby on jakieś efekty jeżeli ćwiczyłbym tylko w te dni, w które nie mam treningu? Jakie ćwiczenia polecalibyście na mój wiek? Może jakaś dieta? Zaznaczam, że najlepiej jeżeli trening nie przekroczy ok. 40 min dziennie. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
skorzystaj z treningu mawashiego dla poczatkujacych w podwieszonym temacie, dieta to do działu odzywianie odsyłam, a jesli chcesz stracic tłuszcz to nie trening siłowy tylko aeroby (np bieganie, plywanie, rower) i wlasnie dieta. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2009-03-07 16:49:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3094
Tzn jesli uprawisz sport i nie zalezy ci bardzo na masie chciałbys głownie poprawic dynamike to potrzebny Ci jest trening eksplozywny. Przykładowe ćwiczenia - pompki z klasnięciem przed klatką (trudniejsza wersja za plecami) przysiady z wyskokiem . Natomiast jesli chcesz poprostu troche przymasowac lub zredukowac wage to poczytaj podwieszone posty o treningu i pózniej przejdz do działu odzywianie a nastepnie ułóż sobie diete zgodną z twoim celem czyli w tym wypadku redukcją i napisz tu wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Wez zrób sobie trening obwodowy na początek i a6w i póżniej trening dynamiczny (pompki z klaśnięciem itd.) możesz też biegać,pływać itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38
No dobra, tylko od czego zacząć? Jak myślicie co najlepiej byłoby zrobić na początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
rozgrzewke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o mikrocykl negatywów

Następny temat

Cwiczenia dla poczatkującego w domu :)

WHEY premium