SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening obwodowy na redukcję - ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć, korzystając z wcześniejszych postów przygotowałem tabelkę:

Płeć Wiek:. Waga: [Wzrost: Cel: Staż treningowy na siłowni: Uprawiane inne sporty: Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dieta: Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje): Zażywane suplementy: Ostatnio przerabiany plan: Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
Mężczyzna 19 74 170 redukcja brak od czasu do czasu basen lub bieganie full osprzęt siłownia planuję iść do dietetyka w najbliższym czasie skolioza brak brak zaczynam więc minimum jakie jest

Proszę o rzucenie okiem na mój plan, który został dla mnie ułożony. Główny cel to redukcja, nie wiem jednak czy trening obwodowy to nie za mało, czy mogę się wspomóc jakimiś suplementami(bcaa/białko) i czy warto iść po specjalną dietę pod mój trening.

Poniedziałek/Środa/Piątek:

10minut bieżnia / nogi - łydki/uda na maszynach 3 serie po 8-10 powtórzeń / plecy - 3 serie po 8-10 powtórzeń / grzbiet - 3 serie po 8-10 powtórzeń na ławeczce / klatka - sztanga 3 serie po 8-10 powtórzeń / mięśnie naramienne - 3 serie po 8-10 powtórzeń na ławeczce z ciężarkiami + 3 serie po 8-10 powtórzeń na "motylku" / biceps - 3 serie po 8-10 powtórzeń sztanga / triceps - 3 serie po 8-10 powtórzeń sztanga na ławeczce / brzuch - 3 serie po 8-10 powtórzeń na maszynie / po całości 20 minut na stepperze

Wtorek/Czwartek/Sobota
basen/bieganie 40-45 minut

Jeśli chodzi o ciężary to podnoszę tyle na ile mnie stać, na sztandze na razie samą sztangę :D Czy taki trening jest dobry na redukcję? Wydaje mi się, że to takie wszystko i nic. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jeśli jesteś początkującym, to możesz przez jakiś okres czasu budować mieśnie i zrzucać tłuszcz jednocześnie.Jednakże potrzeba do tego dopasowanego jadłospisu i porządnego treningu siłowego, a nie bzdurnych obwodów na maszynach.Zajrzyj do artykułu podwieszonego PIERWSZY ROK TRENINGÓW i weź plan z etapu 3.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Dzięki za odpowiedź. Tzn, uzupełnić mój trening o te elementy z etapu 3? Czy robić tylko to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Albo ten Twój wypierdek, albo trening z mojego artykułu.Twój wybór.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na rzeżbe

Następny temat

Po treningu jedno ramie jest 2cm większe

Wiecej