SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na wytrzymałość

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
Witam. Mam 17 lat, 80 kg, 188 cm. Zależy mi na poprawieniu wytrzymałości siłowej. Chodzi mi głównie o takie partie jak : plecy, barki, biceps, klatka piersiowa. Uprawiam kajakarstwo a za miesiąc mam testy wydolnościowe. Jakie ćwiczenia powinienem wykonywać? Ile powtórzeń powinienem wykonywać, i jaka powinna być przerwa między seriami? Czy do tego wszystkiego dorzucić jeszcze bieganie? Staram się nabrać masy. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4921
Może crossfit? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 237
Mówiąc szczerze cieżko ci będzie nabrać masy przy treningu wydolnościowym, typowy trening na wytrzymałość cechuje się dużą ilością powtórzeń około 15-20 krótkimi przerwami między seriami najlepiej 30sekund radzilbym ci zrobić typowego splita gdzie będziesz trenował 4 lub 5 razy w tygodniu w zaleznosci jak sobie podzielisz, duże partie takie jak Klatka Nogi i Plecy powinny miec osobny dzień treningowy a małe partie biceps triceps barki możesz łączyć, mięśnie brzucha radzilbym ci robić w dniu pleców i nóg, bieganie oczywiście możesz dodać jednak dobrze by było dla ciebie abyś w dniu biegania miał wypoczęte nogi :) jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej to pytaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101
Trening wydolnościowy planuje robić tylko przez miesiąc, potem wrócę do obecnego. Czyli wykonywać te same ćwiczenia co do tej pory, tylko z większą ilością powtórzeń i krótszymi przerwami między seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
trening wytrzymalsociowy bez treningu nóg to zart zeby nie okreslic tego dosadniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 3 miesiące stażu do oceny! Proszę szybko :)

Następny temat

Problem po splicie-FBW czy P&P-cel redukcja

WHEY premium