SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na szybkość (zwinność itp.) i wzrost. Jest taki ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Jeżeli jest trening na wzrost bo ja mam 171 cm wzrostu troche mało chcialbym więcej to napiszcie jak ćwiczyć ? wiem że są treningi na szybkość :) jak ćwiczyć ?? Czy te treningi nie będą przeszkadzać w aktualnych ćwiczeniach na mase i przy diecie na mase ?? Dzięks z góry za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
... i swiat pograzyl sie w chaosie ...

Zbierz jeszcze raz mysli i napisz o co Ci chodzi, oraz wiecej informacji o sobie.

Przeczytales kilkanascie tematow, ale podwieszone pewnie ominales.

W skrocie:
- nie ma treningu na wzrost,
- sa treningi na szybkosc, zwinnosc, etc.
- ww. zazwyczaj koliduja z treningami na mase.

Ale najpierw: o co Ci chodzi, co chcesz osiagnac i w jakim celu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
a jezeli chodzi o wzrost, to (sadzac z nicka) masz 17 lat wiec jeszcze spokojnie skoczysz nieco.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2256
Witaj!

Ja na przyklad nigdy nie mialem problemu ze wzostem.Roslem bardzo zybko i zawsze bylem wyzszy od moich kolegow z klasy!Ale moj wzrost zaczol powoli sie chamowac kod kiedy rozpoczelem moją przygode z silownia.Wiec radze ci - jezeli chcesz jeszcze podrosnac nie przeciazaj zbytnio organizmu treningem silowym!Jeszcze bedziesz rozl ok 4 lat!

Pozdrawiam!

Give a bit of hmm to me...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
ja kiedys czytalem artykul Michaila ze trening na rzezbe w okresie lata pobudza hormon wzrostu ( sadze ze to byl art Michaila jezeli nie to przepraszam autora ) czytalem tez ze aminokwasy ( BCAA Ge-Force czy jakos tak ) tez wspomagaja proces wzrostu.. ale ile w tym prady to nie wiem.. pewien znajomy powiedzial mi zeby ulotkom odnosnie odrzywek nie wierzyc :D wiec pozostawiam to tak jak jest ;) 171 ? jeszcze ursoniesz :) ja mam 175 i tez chce byc wyzszy ;)
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1012
Do Mawashi. Hee no tak. chcę zacząć ćwiczyć na rzeźbe. zaczne za jakiś tydzień. ale prócz rzeźby chciałbym być szybki. chodzi mi tu o uderzenia. nie śmiejcie sie to moje cele :P próćz tego chcę być rozciągnięty i być troszke wyższy jak jestem. mam 172 cm wzrostu ważę 63 kg (diete na mase mam już ułożoną ;) ) Pytałęm się czy są ćwiczenia na wzrost. odpowiedziano- nie ma :) z tym treningiem na szybkość- jak to wygląda ?? I rozciąganie. Czy te 2 powyższe treningi (rozciąganie i trening na szybkosć) nie będą przeszkadzać w ćwiczeniach na rzeźbe, diecie na mase itp. chodzi mi o jakieś zaburzenia czy coś w tym stylu. THX ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Napisalem taki artykół, przeczytaj i jak cos to zadawaj pytania:

http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=3

Trening uzupelniajacy do - jak podejzewam - sztu walki zasadniczo rozni sie od tradycyjnego, stacjonarnego na silowni. Do tego sparingi i praca nad technika jest sprawa podstawowa i jak juz napisalem dodatkowy trening tylko to uzupelni.

Rzeźba? Poczytaj w Odżywianiu bo to kwestia diety.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
czytalem kiedys w dziale "z archiwum kulturystyki" byl temat odnosnie wzrostu... byly to cwiczenia zwiazane z podciagniem na drazu, zwisy na drazku itd... poszukaj w w/w dziale, duzo tam tego nie ma, napewno znajdziesz ;)
pozdrawiam

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia

Następny temat

Ile serii?

WHEY premium