SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na szybkość

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez brutus z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenowałem przez okolo rok wszystkie wiekszość parii miesni i postanowiłem zapisać sięna boks. Okazało się, że jestem strasznie wolny. Trenowałem głównie po 3-4 serie 8-10 powtórzeń. Chciałbym teraz wrócić do treningu, aby poprawić swoją szybkość, ele nie wiem za bardzo w jaki sposób.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Może powinieneś szybciej (dynamiczniej) wykonywać powtórzenia w seriach (szybkie, płynne ruchy), a do tego nieco większą ilością, ok 12-15. Co prawda nie wiem, czy to coś da, ale spróbować można. Może ktoś wie i się wypowie?

Elizabeth Haydon "PRZEZNACZENIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myslałęm nad tym, ale zastanawiam sie czy są jakieś ćwiczenia, które w szczególny sposób rozwijają szybkość, albo takie które ja zabijają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Nie ma specjalnych ćwiczeń na poprawę szybkości, ani takich, które spowalniają. Można je co najwyżej ukierunkować. Mój kolega ćwiczy właśnie taką dynamiczną metodą (szybkie ruchy, wiele powtórzeń) i muszę przyznać,że koleś jest naprawdę szybki. A trenuje, bo chce się lepiej bić, ale bynajmniej nie uprawiać boks, raczej sparingi podwórkowe

Elizabeth Haydon "PRZEZNACZENIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodząc na boks zrozumiałem, że siła to nie wszystko. Jak zobaczyłem chudych, ale bardzo szybkich kolesi to wymiekłem. Co z tego, że masz siłe jak jesteś jak klocek. Mam taki sam cel jak twój kolega, więc podaj mi parę szczegułow jego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
Według mnie szybkosci na siłowni sobie nie wyrobisz. Szybkość rąk wyrabia sie przez ciosy: boks,karate itd

Lord Obi Wan

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Hmm, wiesz, koleś nie ma pojęcia o ćwiczeniu - jego trening opiera się na tym, że przyjdzie na siłkę (ma w piwnicy), pomacha sztangą kilka serii (od3 do 7), poćwiczy hantlami na bic i tric bez ładu i składu i to prawie wszystko. Biega jeszcze. Ćwiczy źle technicznie, powtórzenia są szybkie (i w fazie opuszczania i wypychu) i niedokładne. I przychylę się do wypowiedzi LordaObiWana - szybkość możesz też sobie wyrobić praktyką na worku (właśnie, koleś daje jeszcze w worek).

Elizabeth Haydon "PRZEZNACZENIE"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozecie mi przedstawic pare sposobów na poprawę szybkości, jakieś cwiczenia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Myśle że w tym dziele prędzej się tego dowiesz , poza tym to jak zapisałes się na boks to chyba sam tam nie jestes i mozesz się spytać trenera.





------------------------------
Text tygodnia:
"CZe mma takie pytanie np chodzi mi oprzemiane materi tu chodzi o to ile razy sie wydala kal tak ??????? ja np sram raz na dzien czy to d przemiana a moj koelga 3 raxy kto wiecej przytyje ????????"


"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
kup sobie gruche bokserska i ćwicz, to chyba najlepsze na poprawe szybkosc rak


- - - - - - - - - - - - - - -
"...żyć z ciągle szeroko otwartymi oczami dla wszystkiego, co piękne... zapomnieć, skąd i dokąd idziesz, jak masz na imię i patrzeć oczami noworodka..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli rozwinoles sobie za bardzo miesnie to nigdy nie bedziesz szybki

xxx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BUDUJEMY HOPKĘ

Następny temat

BARDZO PROSZE O POMOC TO DLA MNIE B. WAZNE!!!! A ZA POMOC SOGACZ A NAWET 5 JAK MOZNA!

WHEY premium