SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na silowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55
Witam,
Miesiac temu przestalam chodzic na silownie i na basen po 2 miesiacach codziennego cwiczenia, zrezygnowalam z cwiczen z dwoch powodow, jeden to taki ze po codziennej silowni i wieczornym basenie bylam zbyt zmeczona, a drugi to taki ze trener doslownie olal moja prosbe o rozpisanie treningu, i to w sumie w cale nie na byle jakiej silowni. Teraz gdy juz chwile odpoczelam :) chce ponownie wrocic na silownie, tym razem juz na inna, na ktorej mam silownie basen i saune w jednym i moge tam spedzac duzo czasu po pracy czyli po godzinie 17:00. Mam ogromna prosbe zebyscie pomogli mi z ulozeniem treningu na redukcje w szczegolnosci na biodra i uda poniewaz gore mam ok. Pokazalabym rozpiske trenerowi ktory mam nadzieje okaze sie byc normalnym gosciem i wziela sie do roboty! Bardzo potrzebuje sie ruszac wplywa to dobrze na moja psychike, chce tez schudnac i ujedrnic cialo. Potrzebuje dobrej rozpiski, i prosze nie wrzucajcie zadnych linkow bo chyba przeczytalam wszystko co bylo tutaj napisane i totalnie mi sie to miesza w glowie i nic mi to nie wyjasnia :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 70

Wzrost: 178

Obwód klatki: ?

Obwód ramienia: ?

Obwód talii: ?

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ?

Aktywność w ciągu dnia: 8 h siedzenia w pracy.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Dlugie czeste spacery co 2 dzien oraz rower w weekendy.

Odżywianie: Stosuje diete grupy krwi 0 od miesiaca i duzo na niej schudlam. Jem duzo miesa i warzyw, zupelnie wyeliminowalam mleko i podobne produkty, zboza, chleb makarony itp wlasciwie jem tylko mieso i warzywa oraz ryby. Diete mam nieregularna. Schudlam ostatnio 4 kg w 3 tygodnie.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Wszystko to co jest nie wskazane dla grupy krwi 0

Stan zdrowia: Stan bardzo dobry.

Preferowane formy aktywności fizycznej: Silownia, basen, rower.
Rower w weekendy. Silownia i basen po 17:00 do woli w tygodniu a w weekendy od rana do wieczora :)


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: L- karnityna miesiac temu przez miesiac.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie mam nic przeciwko

Stosowane wcześniej diety: Niskokaloryczna od 3 miesiecy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chce sie odchudzic za wszelką cene !!

Następny temat

Ile W, B, T, kcal, na zrobienie najlepszej jakości mięśni???

WHEY premium