SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłe po masówce

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Siema. Jestem po 7miesięcznym treningu na mase. Uwazam, że póki co wystarczy mi masówkii chciałbym coś zmienić w treningu. Wróciłem na sztuki walki. dokładnie na boks. Chciałbym dołożyć do tego trening siłowy na siłowni, ale zupełnie nie wime jak pogodzić te 2 rzeczy. Treningi boksu mam pon-śr-pt. Jak można do tego dołożyć siłke? Jaką polecicie mi w tym przypadku diete?

Z góry dziękuje za pomoc :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 100

Wzrost: 191

Cel treningowy: siła

Staż treningowy na słowni: 7 miesiecy

Uprawiane inne sporty: boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłka domowa (2 sztangi, ławeczka płaska/skośna, hantle, dużo obciążenia)

Dieta: narazie białkoo-węglowodanowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: BCAA xtra, słynne białko WPC 80 ostrowii :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3281
Hm.. bd cieżko, ale w/w suple napewno ci w tym pomogą, myślę ze mogłbyś trenowac 2-3 razy w tyg. na siłce jakims skróconym FBW (trening w granicach 1h) np. wtorek-czwartek-sobota, albo w przypadku 2 razy w tyg wtorek-czwartek. Najważniejsza jest motywacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 470
Rozumiem, że ćwiczenia wielostawowe. Ale interesuje mnie to jaki cięzar i jaka jest ilość powtórzeń. Wygląda to tak samo jak przy treningu na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3281
Trening siłowy oparty jest na mniejszej ilosci powtórzeń i wiekszym ciężarze w porównaniu do treningu masowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3281
W przypadku treningu siłowego 3 razy w tyg podczas treningów SW, myślę że dobry byłby trening FBW 5x5 albo FBW 15-10-15 w skróconych wersjach. Ale mozesz też rozpisać cos pod własne potrzeby.

Zmieniony przez - pzdrelk w dniu 2010-10-23 09:44:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening na masę/rzeźbę ?

Następny temat

jaki rodzaj splita po FBW?

WHEY premium