SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na siłe dla kumpla

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7161
Mam prosbe o przyklad programu na sile, kumpel koniecznie chce miec sile, i nic go przekonac nie idzie. Chodzi mi mniej wiecej o ilosc cwiczen, ilosc dni treningowych, ilosc serii i takie ******lki, jak laczyc grupy miesniowe. Coś tylko przykladowego, nic wiecej. Aha on dopiero zaczyna cwiczyc, i chocbym nie wiem jak mu odradzal trening na sile to go i tak prezekonac sie nie da <lol> Mase ma i mu sie treningu masowego nie chce robic, poprostu nie da sie mu tego do glowy wbic. Zresza sam wkrotce zaczne cykl silowy wiec mi tez sie przydadza wasze komentarze. Prosze o pomoc, nie chce go zawiesc bo to dobry kumpel. Pozdro.

"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 967 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40935
heja. oto przykladowy plan.

poniedzialek-klata + triceps
środa-plecy + biceps
piątek-nogi + bary

Trenuj z duzymi ciężarami z małą ilością powtórzeń (1-8), przerwy między seriami długie (3-5 min). Na duże grupy rób 8-10 serii, na małe 6-8 serii no i oczyiwiście nie zapominaj o dobrej rozgrzewce powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Wejdz najlepiej na dzial: Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy. Tam znajdziesz wszystko!
PZDR

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cellulit:( z z tym zrobic

Następny temat

Łączenie partii mięśniowych...

WHEY premium