SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbe z masą?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
Mam małe pytanie. Już od ponad pół roku ćwiczyłem na masie. Jestem po suplementacji kreatyna ( najpierw w kapsułkach potem w proszku). peptydem glutaminy, oraz około 5 kilogramach odżywki na mase o stężeniu 20 białka i 75 węglowaodany. Choć waże 75 kilo ( przy wzroscie 180) to moja rzeźba pozostawia wiele do życzenia. Chiałbym jeszcze trochę przytyć ale tak aby to byla masa mięśniowa. I to właaśnie jest moje pytanie czy mogę ćiwczyć jednocześnie na mase i rzeżbe? Od paru dni biore HMB i około 150 gram dziennie odżywki o zawazrości 75 % węglowodanóqw i 20% bialka. Proszę pomóżcie radą!! Czy można łączyć te dwa różne od siebie suplementy? Jakie będą tego rezultaty? Czy jest możliwy taki trening aby jednocześnie robić mase i rzeźbe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
ok. Hmm. Jestem dziś pierwszy raz na tym forum i musze przyznać ze jest całkewm całkiem. A najbardziej zaskoczyły mnie tak szybkie odpowiedzi na pytania nurtujące mnie od dawna. Sklepik tez ok. Na pewno polece to znajmomym. Mam też jeszcze pytanko. Jak trenuje na mase to biore kreatyne i te odzywki bialkowo - weglowodanowe. ale kreatyne trzeba na jaks czas potem odstawic. Czy mozna ja czyms zastapisc. Czy w tym czasie mozna np. 2 miechy pocwiczyc na rzeźbe? i wyćwiczyc to co sie nabralo. a potem po 2 miechach z powrotem trenowac na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
rzezba i masa ,oczywiscie mozliwy jestprzyrost suchej masy miesniowej ale jest to dosc trudne ,tzn dieta musi byc dopracowana w namniejszych szczegolach ,moim zdaniem lepiej dac wieksza nadwyzke kalori,zlapactroche tluszczyku a potem wskoczyc na deficyt i spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Jednocześnie rzeźba z masą nie idzie. Co jak co, ale przy masie musisz ładować WW B i T ... a przy tym rzeźby nie zrobisz... chyba że należysz do "hardgainerów".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 916
albo rzezba albo masa
a co do tego czy mozna laczyc te suplementy to mozna nic zlego ci sie nie stanie tylko jedno ale jakie chcesz miec efekty biorac hmb ? jest dosyc drogie i trzeba brac dosyc dlug ozeby byly jakies efekty wiec moznaby czyms innym to zastapic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
a co innego proponujesz? O HMB słyszałem dużo dobrych recenzji. Podobno jest to najlepszy suplement na rzeźbę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
HMB najlepszy narzeźbę? Może z wielkim trudem w początkowym okresie treningów, choć bym polemizował. Drogi kolego... dieta redukcyjna oraz aeroby... to jest "suplement" na rzeźbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
nav czym polega ta dieta redukcyjna i czym są te "hardgainerzy", "WW B i T'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 916
dieta derykcyjna- dieta ktorej celem jest zgubienie zbednych kg i tkanki tluszczowej
ww b i t - weglowodany bialka tluszcze

O co ci chodzi z tymi suplementami na rzezbe jesli chcesz suplementy ktore pomoga ci schudnac-zwiekszyc metabolizm to polecam fatburnera albo thermala pro a jesli chodzi ci o anabolik to bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
MATRIX... wypełnij profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
a co sadzicie o l-karitynie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17159
za mało skuteczna szkoda kasy

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywka na powrót!!!

Następny temat

Acetosteron czy Tribusteron ??

WHEY premium