SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbe m. naramiennych

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam
Trenowałem do tej pory w wiekszosci cwiczenia na mase, nie rzeźbe. Nabrałem troche tej masy, ale moje miesnie ( caly czas mowie o m. naramiennych ), sa z deka rozluźnione ( tzn nie sa napiete ) i to praktycznie zaraz po treningu. I mysle wlasnie ze przyszedl czas zeby te mase jakos zaokraglic, wyrzeźbić.
I tu mam do Was prośbe:
Zna ktos dobre cwiczenia na rzezbe na miesnie naramienne ( uwzgledniajac wszystkie 3 partie ), zeby je uwypuklic troche bardziej ??
A moze ma ktos jakis dobry plan po kolei jakie cwiczenia stosowac ??
Z gory dzieki za wszystkie porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale myslę, że tu nie chodzi o zmianę samą w sobie lecz o to, że -jakby nie interpretować- Wodyn proponuje zawsze coś jako lek na jednostkowy przypadek- choćby i pogrupował te przypadki/a tak należy robic bo to jest najskuteczniejsze w odniesieniu do ogółu/.
jednakże przecież ten post nie jest po to aby oceniać Wodyna

ćwiczenia siłowe ogólnie rzecz biorąc nie spalają wiele kalorii podczas ich wykonywania, lecz dla przystosowania się do tego co sprawiaja w organiźmie, w mięśniach, ustrój musi sie nieźle "napracować" w celu naprawienia tych "szkód" jakie rodza się pod wpływem cięzkiego treningu- tu jest klucz do zwiększenia metabolizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
na rzeźbę jest dieta
Na "widoczne" barki składa się nie tylko ich masa, ale i niski poziom tłuszczu na nich jak i tricepsie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
A co z klatka ??
Jesli chcialbym zaczac cwiczyc rzezbe, to tak samo jak z ramionami ??
A co do tej diety- mam wlasna mini silownie ze sprzetem i tam cwicze, nie chodze na silownie, takze nie mam pojecia o zadnych dietach, odzywkach. A z domowej diety, co polecacie a co odradzacie ?? ;p
I jeszcze jedna rzecz, jakie cwiczenia najlepiej cwiczyc na miesnia naramienne, na boczne partie - takie aby jak najmocniej je wymeczyc i "napompowac" ?? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
chłopie, po poziomie wypowiedzi dam Ci rade, nie cwicz sam, lepiej niech ktos na to patrzy i w razie czego dzwoni po pogotowie.
nie masz pojecia o treningu.
poczytaj atlas i artykuły na sfd bo piszesz jak blondynka .

ale sie douczysz i bedzie ok
wiec sie nie martw

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Co do diety to zapraszamy do działu odżywianie i proszę poszukać diety na rzeźbe/redukcje.
Plan na barki przy rzeźbie:
Powinno byc wyciskanie na normalnej liczbie powtórzeń czyli od 6 do 12 ( jak kto robi ) w celu zachowania masy mieśniowej/siły , czyli w celu uniknięcia jej spadków ujemnym bilansem kalorycznym.
Potem mozna robic wznosy właściwie wszystkie 3 rodzaje. Z tym ze w opadzie powinno iść w pierwszej kolejność i potem na bok/przód i przód/bok ( jak kto lubi ) ( na bok i tył około 20p na przedni nawet mozna wiecej )
Czyli plan o wiele sie nie różni aż tak mocno od planu masowego.
Podstawa to dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + ćwiczenia spalające tłuszcz ( aeroby , przysiady )ewentualnie Antykataboliki ( podtrzymanie masy mieśniowej ) + Stack lub kreatyna ( nie monohydrat ponieważ pompuje wodą nasze mieśnie a przeciez chcemy rzeźbe a nie obwód;p ) lub arginina (arginina lub stack w celu polepszenia wuskularyzacji czyli po to zeby było widać zyły i włókna mieśniowe + zeby utrzymac/rozbudować siłe/obwody to ostatnie dotyczy również kreatyny )
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
rusedski- no po twojej wypowiedzi widze, ze napisales ten post tylko po to zeby "dowalic" od siebie 3 slowa nie na temat, a w tekscie z pogotowiem wyczulem nute zakompleksienia, hyh?. A zdziwie Cie, bo mam o tym pojecie duzo wieksze niz Ci sie zdaje ( akurat tak sie sklada ze od czasu do czasu spotykam sie z trenerem [ NIE w silowni ], takze bez obaw ). Wlasny plan treningowy rowniez opieram od wielu miesiecy na atlasie z tego serwisu, ale chyba lepiej zapytac na forum co z tego zestawu jest najlepsze wg. forumowiczów, czyz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Lepiej zapytać forumowiczów bo atlas często sie myli.
Czyli odpisałem Ci wyżej.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
Chłopie, ja Cie nie znam, oceniam to co napisales.

zatroszczylem sie po prostu o Ciebie

Zmieniony przez - Rusedski w dniu 2008-07-12 11:24:29

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Spokój małolaty, nie chcę wiedzieć, po co się z tym trenerem nie na siłowni spotykasz.


Ciupelek też poczytaj mądrzejszych forumowiczów,
w kwestii treningu. Trening na redukcji, to ma być mocne ******lniecie, a nie wy,achy różowych hantelek.


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
PS. źle odpisałem:P
Wiem ze przy redukcji przysiad i MC to podstawa;p Ale kolega chyba pytał o barki a na barki jedno wielostawowe jest a pozatym barki jako że są małym mieśniem to za dużo tłuszczu nie spala. Na czym polega redukcja to wiem :P wiem ze to nie jest zwiekszenie liczby powtórzeń. To dieta z ujemnym bilansem + aeroby + cieżkie ćwiczenia wielostawowe ( właśnie przysiad , MC , moze jeszcze jakieś tam ) + ewenualnie spalacz jakiś. Ty wiesz o tym ale chciałem tylko pokazać ze ja tez mam jakąś wiedze na temat.
A co do starszych/mądrzejszych kolegów to nie którzy pseudo "znawcy" zbyt dużej wiedzy nie maja.
Koniu masz soga bo jeszcze nie dawałem
pozdro

PS.2 przecież pisałem ćwiczenia spalające tłuszcz i wymieniłem w nawiasie przysiad , powinien byc jeszcze MC ale zapomniałem wpisać:P więc błędu nie popełniłem:P

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-12 12:17:52

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-12 12:19:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
kazdy trening moze byc treningiem na rzezbe, ale tak jak napisal koniu nie ma to byc machanie rozowymi hantlami.

nie wiem po co każesz mu robic wznosy po 20 powt.

ja polecalbym jednak FBW

ale efekt koncowy zapewne bedzie zalezal od ilosci aerobow i sposobu odzywiania

nie mowie o scislej rozpisce, i ucinaniu po 50 kcal
kolega chyba nie jest na tak zaawansowanym poziomie, imo wystarczy ze oprze diete na pelnowartosciowych produktach, wyrzuci smieci i styknie

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

martwy ciąg

Następny temat

Trening po małej przerwie...

WHEY premium