SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 247
witam, po 4miesiacach trenowania na masę chcialbym teraz zmienic trening na rzezbe ale nie wiem jaki byl by odpowiedni, nie chce za slaby ani za mocny, jakis 4dniowy, bylbym bym bardzo wdzieczny za jakeis podpowiedzi, pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 183

Cel treningowy: wyrzeźbić ciało

Staż treningowy na słowni: pół roku

Uprawiane inne sporty: piłka nożna <3

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowy, atlas, hantle, sztanga

Dieta: brak jakiejs szczególnej poprostu jem wszystkie posilki w duzych ilosciach

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: białko,kreatyna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
Dieta : brak jakiejs szczególnej poprostu jem wszystkie posilki w duzych ilosciach

podstawą rzeźby jest dieta na 0, a trening to poczytaj w postach podwieszonych, ilość powórzen itp jest tam napisane, ale po 6 miechach chcesz sie rzezbic nie z wczesnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Pytanie czy aby napewno masz co rzezbic, bo waga do wzrostu wyczynem nie jest

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 247 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1472
znowu co do wagi nie wiecie jak moze byc z jego wygladem... kumpel tez wazy 75 przy wzroscie 180 a jest tak napakowany ze cho cho...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
Myśle że robienie masy i granie w piłe raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem... Podstawą jest dieta na minus i do tego trening aerobiczny. Ale 75kg przy 183cm to raczej żaden wynik i moim zdaniem również nie ma czego jeszcze rzeźbić, no chyba że chcesz wyglądać jak patyk. Tobie to może nie przeszkadzać ale to naprawde z punktu widzenia innych śmiesznie może wyglądać. (wiem co mówie jeszcze rok temu gdy trenowałem boks miałem 72kg przy 186cm wzrostu...)


pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuch

Następny temat

Split + bonus

WHEY premium