SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę - do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
cwicze 6 dni w tygodniu w taki oto sposob:

7:00 pobudka ( jogurcik na dzien dobry i thermo speed extreme 1 tab)
7:30 cwiczenia (6 Weidera + w zaleznosci od dnia :biceps, triceps, klatka, plecy)
8:00 godzina biegania (przemiany tlenowe 60% tetna)
9:15 sniadanie (jajecznica 2 zoltka, 3 bialka + 2 kromki chleba z jakas wedlina)
12:00 2 sniadanie (np. 2 kromki z wedlina)
15:00 thermo 1 tab + obiad (filet z kurczaka lub ryba + surowka)
18:00 snack (cos lekkostrawnego bez wegli np. jakies warzywa, owoc)
21:00 thermo 1 tab + serek wiejski (200gr 24gr bialka 12gr tluszczu)
22:00 Fitball na brzuch + pol godziny biegania (przemiany tlenowe 60% tetna)
23:00 puszka tunczyka w sosie wlasnym (okolo 32gr bialka)
00:00 ide spac

mam 180cm wzrostu , 85kg wagi, od 1.5 roku silownia (37cm biceps, 104cm klatka - to tak zebyscie mniej wiecej wiedzieli jak wygladam) no i oczywiscie mam jeszcze niedoczynnosc tarczycy, ale biore leki :/

Moim celem jest zbudowanie rzezby z glownym naciskiem na brzuch

Prosze o wszedlkiego rodzaju sugestie, ostra krytyke.
Czy to co napisalem powyzej ma wogole sens?Jesli nie to co dodac co wyrzucic by osiagnac zamierzony cel?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
mysl logicznie co ty dostarzasz organizmowi przed silownia i po jakies smiecie i szczatki tego co potrzebuje by sie rozwijac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
zal mi takich ludzi miejscami

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
Ja tylko nie umie sie w twoim poście doszukać tego " trning na rzeźbe do oceny"

ze niby gdzie go rozpisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
to co on napisal to 1 wielka polylka mialem zaczac wypisywac bledy w jego rozumowaniu ale poprostu odesle do podwieszonych linkow bo za duzo bylo by tego pisac

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ALE OK ZEBY NIE BYLO ZE JESTEM GOLOSLOWNY:

cwicze 6 dni w tygodniu w taki oto sposob:
PO 1 WYPISALES DIETE NA NIE CZWICZENIA PO 2GIE NIE MOZNA CWICZYC 6X W TYGODNIU AREOBY ROBI SIE MAX 4 NA RZESACH NIE BIEGACH NOGI TEZ MUSZA ODPOCZAC

7:00 pobudka ( jogurcik na dzien dobry i thermo speed extreme 1 tab)
THERMO BLEHHE NAJWIEKSZA BZDURA TO NA POCZATKU REDUKCJI GDY CI SAMO LADNIE SPADA
7:30 cwiczenia (6 Weidera + w zaleznosci od dnia :biceps, triceps, klatka, plecy)
NIE WYPISALES CWICZEN, PO JOGURCIE I THERMIE [!!!] IDZIESZ NA SILOWNIEe

8:00 godzina biegania (przemiany tlenowe 60% tetna)
PO SILOWNI? SZCZESC BOZE A NO TKA PRZECIEZ NOG NIE ROBISZ....

9:15 sniadanie (jajecznica 2 zoltka, 3 bialka + 2 kromki chleba z jakas wedlina)
JAJECZNICY SIE NIE JE, NIE Z JAKAS WEDLINA TYLKO KONKRETNIE

12:00 2 sniadani
(np. 2 kromki z wedlina)

J/W

15:00 thermo 1 tab + obiad (filet z kurczaka lub ryba + surowka)
NIE FILET TLYKO PEIRS Z KURCZAKA BO FILET MA DUZO GOWIEN

18:00 snack (cos lekkostrawnego bez wegli np. jakies warzywa, owoc)

21:00 thermo 1 tab + serek wiejski (200gr 24gr bialka 12gr tluszczu)
CZLOWIEKU POLECAM PRZECZYTAC TAKA ETYKIETKE PRZY THERMALU Z NAPISEM STOSOWANIE, WIESZ TO SIE DAWKUJE

22:00 Fitball na brzuch + pol godziny biegania (przemiany tlenowe 60% tetna)
23:00 puszka tunczyka w sosie wlasnym (okolo 32gr bialka)
+ W***** GOWIEN

00:00 ide spac

MASZ 7H REGENERACJI, PELNA REGENRACJA JEST W 8 H



Moim celem jest zbudowanie rzezby z glownym naciskiem na brzuch
RZEZBY SIE NIE BUDUJE, JA SIE ROBI Z MIESNI



POZA TAMTYM CHUDNIE SIE OD UJEMNEGO BILANSU KALORYCZNEGO A NIE JEDZENIE SERKOW I PROCHOW

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
Z tego co mi mowiono to przy budowaniu rzezby glowna role odgrywa trening aerobowy plus odpowiednia dietka.

Typowy trening silowy to chyba oczywiste ze duzo powtorzen duzo serii.

Ja prosze o ocene tego grafiku. Czy nie przesadzam z aerobami? Czy nie powinienem inaczej z nich korzystac? Czy posilki sa o odpowiednich porach? Co ewentualnie dorzucic do diety , czego sie pozbyc?

Czlowiek wyskakuje z problemem i czeka na pomoc a Wy odrazu skaczecie mu do gardla:>

ChillOut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1618
Ja tylko nie wiem oco mu chodziło bo temat ni jak ma sie do rozpiski tu trening rzeźba a tu jakaś dieta rozpisana...

z czym do ludzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
PO***ALES DZIALY

Z tego co mi mowiono to przy budowaniu rzezby
KTO MOWIL ZE RZEZBE SIE >BUDUJE< glowna role odgrywa trening aerobowy plus odpowiednia dietka.NO CO TY A TY NIE MASZ ANI 1 ANI 2

Typowy trening silowy to chyba oczywiste ze duzo powtorzen duzo serii.
TRNEINGU SILEWEGO NIE ROBI SIE NA RZEZBIE LOL TZN NA SILE
POZATYM TO DZIAL TRENING GDZIE WKLEJASZ TRENINGI A DZIALE ODZYWIENIE WKLEJASZ DIETY WIEM ZE NA PCOZATKU MOZE BYC CI TRUDNO SIE W TYM POLAPAC ALE Z POL ROKU I DASZ RADE

Ja prosze o ocene tego grafiku.
OCENIENIY
Czy nie przesadzam z aerobami?
ODP WYZEJ
Czy nie powinienem inaczej z nich korzystac?
A SKAD MY MAMY WIEDZIEC JAK Z NICH KORZYSTASZ
Czy posilki sa o odpowiednich porach?
5-6P CO 2-3H
Co ewentualnie dorzucic do diety ,
WSZYSTKO CO POWINO BYC W DIECIE
czego sie pozbyc?PROCHOW

Czlowiek wyskakuje z problemem i czeka na pomoc a Wy odrazu skaczecie mu do gardla:>
DO SZYJI NIE GRADLA
ChillOut
NIE

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
No i nie mozna bylo tak odrazu??
Nie cwicze od wczoraj - stad ten Thermal. Jakby mi spadala waga sama z siebie (tylko cwiczenia) to bym nie kupowal Thermala, a 3 tabsy zamiast 2 to naprawde nie przesada.Wielu tak bierze i maja efekty.
Co do reszty - dzieki za krytyke. Tego mi bylo trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
jak dla mnie cwiczysz od wczoraj skoro po jogurcie i thermalu idziesz na silownie

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 58
Tyle sie mowi o treningu aerobowym + jakies tam cwiczenia z samego rana, ze postanowilem sprobowac.
Widocznie zle sie do tego zabralem. Jak bym wiedzial jak to pewno nie zagladalbym tutaj:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, walka z brzuchem %-)

Następny temat

Chudzielec. Co robić?

WHEY premium