SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcję wagi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18067

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozłóż to na 4-5 posiłków tak aby wychodziło w nich mniej więcej po równo białka i tluszczy/ale nie po 70g./
węgli ogólnie około 100g.

co tydzień lub dwa wykonuj ładowanie węglowodanami.

zresztą masz tu linka -bo jak zaczne pisac jeszcze o odżywianiu to chyba doby mi nie styknie... https://www.sfd.pl/CKD_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-09-30 20:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
100g wegli to nie za duzo? Wszyscy pisza ze ma byc okolo 15-30...

A poza tym, sam juz nie wiem - kyokyo mowil ze nie musze rozkadac po rowno, ze sniadanie i obiad ma byc solidne, Ty mi znowu mowisz ze ma byc w miare rowno to juz nie wiem w co mam wierzyc;/

A na 5 posilkow rozloze, tylko teraz podaje te 3 zeby wiedziec czy na dobrej zasadzie je ukladam. 2 pozostale dojda niedlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chodziło mi raczej o ...do 100g. węgli- bo nie każdy może wytrzymać owe 30g.- trzeba to korygowac w praktyce, zacznij wiec niżej/wspomniane 30g./
pisalem, że w miare rownomiernie- przecież jasne jest, żenie będziesz jadl wiecej na noc niż na śniadanie.
jeżeli nie ułozysz to raczej nie pisz juz wiecej w tym temacie o diecie bo robi sie wielki spam- tylko wyjątkowo masz możność pisania nie na temat- to jest przecież dział Trening- przypominam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ok juz sie przenosze Sorrki tak sie zgadalo ze zaczalem tu wklejac

Tak wiec wszystkich ktorzy chcieliby mi pomoc w sprawie diety zaprawszam to tego tematu:

https://www.sfd.pl/Oplakany_stan_-_prosba_o_pomoc-t337549-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
Jajecznice rob na smalcu, wtedy mozesz dac mniej tego tluszczu np 10-15g. Kurczaka proponuje wywalic te 100g i dolozyc do obiadu, bedzie 300g. Daj sobie spokoj z ogorkiem, warzywa zostaw do obiadu. Nie masz co sie martwic, ze bedzie za malo wegli - ich ma byc b. malo. Z obiadu wyrzuc ser, dynie i orzechy i daj to w osobny posilek. Mozesz spokojnie dac wiecej kalafiora, ze 150-200g (w ramach rekompensaty za wywalenie warzyw ze sniadania). To bedzie nawet bardziej praktyczne, bo przeciez kalafior nie lubi nawet w lodowce dlugo lezec a trzeba kupowac calego Kolacja calkiem OK, ale wyrzuc mleko bo od niego mozna przytyc, szczegolnie na noc. Zastosuj sie do zalecen i wplec jeszcze jakies 2-3 posilki (zalezy jak Tobie wygodnie) i wklej, zobaczymy jak wyjdzie.
Co do rozgrzewki weidera - robimy 1 serie kazdego cwiczenia, tam faktycznie jest napisane o 6 repsach, ale ja bym proponowal 10, a troszke mniejszym obciazeniem.

Empty your mind, be formless, shapeless — like water. (c) Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ok, od dzis zaczynam trening, zobacze co i jak

Diete poprawie na dniach (malo czasu) i wkleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Juz po 1-szym treningu Bardzo przyjemny ten plan. Pozytywne zmęczenie

PS: Napisalem pare pytan do Ciebie co do tej diety w linku powyzej.

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2007-10-01 19:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
Niestety, nie odpowiem Ci w tamtym temacie, gdyz nie mam uprawnien ("tylko specjalisci moga sie udzielac w tym temacie"). A wiec to co chcialem wyslac tam, wkleje jednak tutaj:


1. Mozesz wrzucic extra jajko i +30g sera. Bedzie jak najbardziej OK.
2. To na ilu g smalcu smazysz kure? To tez sie liczy. Proponuje zaczac od 20g, bo sporo jej, a pozniej musisz miec z czego obcinac. Daj 200g kalafiora, uwierz mi ze przyda sie bo kurczaka masz sporo, a sama kure jesc to troche meczace moze byc.
3. Ok. Im mniej tym lepiej. Z tego co widze po produktach, to chcesz zrobic sobie taka paste rybno-serowa, i bardzo slusznie Chociaz zawsze mozesz to rozcienczyc oliwa z oliwek, niekoniecznie musi to byc mleko, no ale jak wolisz.
4. Przed treningiem powinien byc obiad, czyli kura.

No i pokaz jeszcze pozostale 2 posilki, czyli 2gie sniadanie i posilek potreningowy. W szkole jak juz musisz chleb to niech bedzie razowy, a zjesc go mozesz z takim samym serem zoltym jaki jesz do sniadania. Jesli chcesz mozesz tez wrzucic ogorka pomiedzy kanapke w celach smakowych
Posilek po silce musi miec mozliwe duzo bialka. Moze to byc poprawka z kury, chude sery, cokolwiek co by sie zgadzalo z reszta zapotrzebowan.

Empty your mind, be formless, shapeless — like water. (c) Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
No tak, zapomnialem o tych uprawnieniach;-(

Fajnie ze doszlismy do porozumienia z tym chlebem

Tylko jest problem - o 17.30 mam rozaniec (bez komentarza - musze chodzic bo do bierzmowania ide, sila wyzsza ) i nie dam rady cwiczyc przed bo wracam o 15 do domu i jeszcze bede musial sie myc. Wiec dlatego chcialem zrobic ten z dyni i orzechow posilek przed treningiem, okolo 18.30 trening i kolacja o 20 to ostatni posilek, czyli tak jak już mowilem. Niestety innego wyjscia nie ma, bo przed kosciolem jeszcze nauka...

PS: Jestes pewny ze nic mi nie bedzie jak bede codziennie jadl jajecznice z 4 jaj?:)

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2007-10-03 19:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
W nowym KiF przeczytalem ze treningi po 18 sa skuteczniejsze niz te wczesniej przeprowadzone, wiec wychodzi na moje

Dietke juz mam prawie, ale nadal jest maly problem - wszystkiego jest idealnie rowno, tylko tluszcze - mam miec 231 a mam 180 Moze tak zostac? Probuje zmieniac cos ale wtedy mam ponad 3100 kcal i wszystkiego innego za duzo... Jak to rozwiazac?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początek treningu

Następny temat

TRICEPS-TRENING HANTLEM

WHEY premium