SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcję wagi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18062

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
booosz.......... rozgrzewka to podstawa, 10-15 minut PORZĄDNEJ rozgrzewki, skakanka,pajace, bieg w miejscu, przesiady, wymachy rąk, ale i ciężarkami tak po 1 seri małym obciążeniem. ROZGRZEWKA TO PODSTAWA, ruszaj sie przed treningiem conajmniej 10 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
aha jeszcze jedno - moge ,,pompki na poręczach ławki" zastąpić zwykłymi pompkami na podlodze? Nie mam lawki z poreczami na ktorych moge robic pompki takze to cwiczenie odpada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 682 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14788
Przy twojej wadze proponuje pływanie i jazdę na rowerze jako aeroby... nie przeciąży to stawów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Stary, dobiłeś mnie. Czytasz wogóle te posty z 4 stron tematu czy tylko pierwszy?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
moożesz zastąpić, i pamiętaj ręce jak najniżej i blisko siebie, będzie trudno ale dojdziesz do celu. Dobra stary zaczynaj ćwiczyć a nie przed komputerem non stop przesiadywać boi wierz mi z tego nie schudniesz wręcz przeciwnie, ruszaj sie, spacery itp, bo jak przed silownią i po zasiądziesz w fotelu to nic dobrego z tego niebędzie.
Uważam temat za zamknięty.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Taaa już jestem po 1 treningu. Jest wszystko ok juz wiem co i jak. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Jakim ćwiczeniem mogę zastąpić podciąganie na drążku do karku? Może być podnoszenie sztangi zza głowy? Z podciaganiem mam problem (nie zrobie 1 powtorzenia...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
no na początek może być ale i tak próbuj;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
I jak idzie? Nie poddajesz się?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
O czlowieku, jest przej****ne ale nie ze nie wytrzymuje - nie cwicze wogole!! Mam przeciete sciegno w malym palcu prawej reki, odbylem 2 treningi tylko. Myslalem ze mnie h** trafi jak mi sie to stalo i powiedzieli ze na 6 tygodni gips mam... Na szczescie w czwartek sciagam, potem 10 dni rehabilitacja, wiec okolo polowy wrzesnia bede mogl cwiczyc. Ale nadal jestem niezmiernie wdzieczny za ten plan
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Początek treningu

Następny temat

TRICEPS-TRENING HANTLEM

WHEY premium