SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcję do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Witam.
Mam 17 lat. Ważę 87kg przy wzroście 185 cm. Nabrałem nieco masy tłuszczowej(bf=18%) przez ostatni czas i chciał bym to spalić. Mam już praktycznie ułożoną dietę. Prosił bym o ocenę mojego treningu i odpowiedź na kilka pytań ;)

Poniedziałek: Klata, Plecy + Po treningu aeroby.

1. Wyciskanie na klatke RAMPA 5
2. Podciaganie szeroki RAMPA 5
3a. Wyciskanie mlotkowe hantli skos+ 3s 10p
3b. Wioało sztanga nachwyt 3s 10p
4a. Rozpiętki płasko na wyciagu 3s 12-15p
4b. Face pull 3s 12-15p
5. Szrugsy stojąc sztanga 3s 8-10p
6a. Uginanie nadkarstków podchwytem 3s 12-15p
6b. uginanie nadgarstwow nachwytem 3s 12-15p

Wtorek: Interwały

Środa: Nie wiem właśnie + Po treningu aeroby.

Czwartek: Wolne

Piątek: Barki, łapy + Po treningu aeroby.

1. Push press RAMPA 5
2. Podciąganie liny wzdłuż tułowia 4s 8-10p
3a. Wznos boczny stojąc 3s 12-15p
3b. Wznos boczny w opadzie 3s 12-15p
4a. Uginanie sztangi stojąc RAMPA 6
4b. Docisk na ziemi RAMPA 6
5a. Młotki siedząc na ławce 3s 8-10p
5b. Francuz sztangą leżąc 3s 8-10p
6a. Uginanie ze sztangą na modlitewniku 3s 12-15p
6b. Prostowanie z wyciągu podchwytem 3s 12-15p

Sobota: Interwały


1. Co mam zrobić w środę? Nie mogę ćwiczyć nóg na siłowni, bo ortopeda mi zabronił. Z tego względu pomyślałem, że może zrobię W ten dzień kaptury i przedramię, a nie będę tego robił w poniedziałek. Chyba że zrobię trening na zamianę A i B czyli w pon A, środa B, Piątek A, w następny tydzień na odwrót.
2. Jak długa przerwa pomiędzy seriami?
3. Kiedy mam biegać? Od razu po treningu na bieżni, czy jak przyjdę do domu, zjem i w teren?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
BF 18% przy tej wadze i wzroście... Niewiele z Ciebie zostanie.

A jak z bieganiem? Mocno obciąża kolana, szczególnie bieganie po twardym podłożu. Co to za kontuzja?

W przypadku, gdy nie możesz trenować nóg wykonuj A i B na przemian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17668
nie chce negować zdania ortopedy ale czemu możesz robić aero a nie możesz ćwiczyć nóg?
i fakt 87kg i robienie redukcji to trochę strach...
nie myślałeś nad np. carb cycling i delikatnym budowaniu masy?
w wieku 17 lat masz super możliwości jeśli chodzi o budowanie masy, trzymaj diete, jak będziesz się redukował to pewnie polecisz i z 8-10kg tłuszczu i mięcha zarazem - zastanów nad się nad sensownością tego przedsięwzięcia
i jak z dietą u Ciebie? wklej ankiete tak btw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 484
Teraz to tak przemyślałem, i masz racje :) Lepiej zrobic tą diete Carbo Cycling.
Mam za mało tkanki chrzęstnej(zapomniałem jaka to była tkanka ale na 99% ta) w kolanach i jak prostuje nogi to mi kolana skrzypią. Niby są na to jakieś leki, ale mimo to boję się robic przysiady itp.

Zmieniony przez - miko54 w dniu 2012-04-20 15:09:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pod rzeźbę SOGI

Następny temat

Trening na rzeźbę + dieta na masę

WHEY premium