SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na reducji

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie......

Czy trening na redukcji musi się różnić od treningu na masie? Na masie trenowałem splitem, zatem na redukcji też mogę trenować splitem czy muszę coś zmienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274

Trening siłowy na redukcji


Cześć!
Trening siłowy na redukcji nie musi różnić się od treningu siłowego na masie. Aspektem, który musisz wziąć pod uwagę jest to, żeby redukować masę ciała musisz być w deficycie kalorycznym, czyli musisz spalać więcej energii niż dostarczasz. Do treningu siłowego warto dodać "kardio", które pozwoli Ci na zwiększenie wydatku energetycznego. Kolejną rzeczą o której powinieneś pamiętać, to fakt, że w trakcie redukcji możesz nie mieć tych samych wyników siłowych co w trakcie budowania masy mięśniowej, ale to normalne ze względu na deficyt kaloryczny. Także w trakcie redukcji możesz jak najbardziej trenować "splitem".

Więcej przeczytasz możesz w artykule poniżej.
https://www.sfd.pl/art/Trening/Trening_podczas_redukcji_tkanki_tłuszczowej-a60.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i bieganie, jakie suplementy?

Następny temat

IBS zaparciowe cz.2

WHEY premium