SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na podciąganie Armstronga.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy trening Armstronga na poprawę wyniku w podciąganiu jest dobry? Moim celem jest 20 podciągnięć nachwytem. Szukając po internecie wiele razy trafiłem na owy trening.

Jak to się ma z siłownią. Czy mogę go łączyć ze splitem czy lepsze w tym wypadku będzie FBW?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3003 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17289
ale co ty chcesz osiągnąć zależy ci tylko na tym zeby podciągnąć się te 20 razu na drążku?

Be the best version of You!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 412
Chcę startować do WSOWL. Jednym z zadań podczas egzaminów sprawnościowych jest podciąganie. Aby uzyskać maksymalną ilość punktów za to zadanie trzeba się podciągnąć 20 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Ja jechałem Armstrongiem przez parę miesięcy i doszedłem do 20 paru podciągnięć. I stosuj FBW początkowo z pewnością lepiej na nim wyjdziesz niż na splicie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba a utrzymanie wagi???

Następny temat

Pomożecie z planem?

WHEY premium