SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase do poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Meżczyzna

Wiek

19

Waga

69

Wzrost

174

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

ponad 3 lata

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia domowa same wolne cieżary

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

bcca

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyciskanie 95kg reszty nie wiem ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Witam
Na początku chciałbym powiedziec ze moim priorytetem jest pilka nozna wiec do dyspozycji mam tylko 4 dni. Dodam ze treningi bede wykonywal rano po sniadaniem gdyz pozniej bede mial wlasnie treningi pilkarskie.Na nogi wykonuje tylko przysiady gdyz jak wykonuje noramlny trening nog to nie nadazaja sie regenerowac i czuje sie wolny i ociezaly na treningach pilki noznej.

PONIEDZIAŁEK nogi+biceps+triceps
Nogi:
Przysiady pełne 12/10/8/8/6

Biceps:
Uginanie ramion ze sztanga 12/10/8
Uginanie ramion z hantlami z supinacja 10/8/8
Uginanie ramienia o kolano 10/10

Triceps:
Wyciskanie wasko 10/8/6
Wyciskanie francuskie12/10/8
Prostowanie ramienia z hantelka w opadzie 10/10

ŚRODA plecy
Plecy:
Martwy ciag 12/10/8/6
Podciaganie na drazku 10/8/6
Wioslowanie sztanga 12/10/8
Unoszenie sztangielek w opadzie tulowia 10/10/10

CZWARTEK klatka+barki
Klatka:
Wyciskanie sztangi na plaskiej 12/10/8/6
Wyciskanie hantki na skosie w gore 10/8/6
Rozpietki 10/10/10

Barki:
Wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/8
Podciaganie sztangi wzdloz tulowia 12/10/8
Wznosy hantli na boki 10/10/10

Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 501
no przede wszystkim nie powinno sie łaczyc cwiczen na miesnie antagonistyczne jak np triceps i biceps z tego co wiem dla mnie
lepsze polaczenia biceps klatka, triceps plecy, barki nogi zeby od razu dwie czesci naraz wykonywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
No to niestety jestes zle poinformowany poczytaj sobie wiecej na ten temat :) Polaczylem tak tylko dlatego gdyz robie tylko jedno cwiczenie na nogi wiec wiec bede mial jeszcze duzo sil aby zrobic dwie male partie. Odnosnie twojego polaczenia cwiczylem tak juz kiedys i np. jak robilem klatka+biceps to jak klatke dobrze wymeczylem to biceps mi za bardzo nie wchodzil a jak robilem klatke lekko to biceps dobrze sie pompowal wiec szukam jakis zmian. Zastanawiam sie jeszcze do wprowadzenia super serii na biceps+triceps. Myslicie ze to dobry pomysl? pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pilkorz

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna - na jakim poziomie ile razy w tygodniu , macie regularne treningi ?

"Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wyciskanie 95kg reszty nie wiem ;p "

nie interesują nas twoje max tylko obciążenie robocze

przysiad- ?
martwy - ?
wyciskanie - ?

Staż treningowy na siłowni: ponad 3 lata

jak przez ten czas trenowałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Wiec tak gram w III lidze. Trenigi gdy mecz jest w sobote mam poniedziałek sroda czwartek piatke a gdy w niedziele to we wtorek czwatrek piatek.
Przysiad 75kg 6 powt
Matrwy 75kg 8 powt
Wyciskanie 70 8powt

Trenigi na silowni zaczolem jeszcze w gimnazjum robilem wtedy obwody na wszystkie partie miesniowe. A przez ostatnie lata cwiczylem fbw na zmiane ze splitem klatka+biceps barki+triceps plecy. Oczywiscie robilem przerwy od treningow gdy mialem obozy. Ale cwiczylem w miare systematycznie. Teraz robie sobie tydzien przerwy od treningu.

Zmieniony przez - pilkorz w dniu 2012-04-26 20:56:54

Zmieniony przez - pilkorz w dniu 2012-04-27 13:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 429
Odpowie ktos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Trening który podajesz u góry się nie nadaję , następna sprawa taki rodzaj podejścia do treningu siłowego uczyni cię coraz to słabszym na boisku a na przestrzeni czasu będzie dążyło do przetrenowania .

Uprawiane inne sporty: Piłka nożna - przy takim rozkładzie , nabranie masy u ciebie jest prawię nie możliwe .

TO GÓRY JEDZENIA I SPANIA , a ty cały czas będziesz trenował .

Traktujesz swój sport jako priorytet ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład na masę

Następny temat

Sprzęt - kupno.

WHEY premium