SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase a bieganie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
Witam.Chciałbym zrobić fajną masę ale także mieć dobrą kondycje wiec moje pytanie brzmi czy trening na mase można polaczyc z bieganiem ? wiem ,że już było wiele takich tematów ale nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Pewnie że można

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
bieganie nie przyczyni się do gorszych rezultatów na siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
a jakie odległości planujesz pokonywac? Biganie samo w sobie nie jest złe, jeśli chcesz biegac max 30-40min to raczej nie bedzie Ci to zbytnio przeszkadzac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
5-7 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 534
To nie masz się czym przejmować śmiało możesz biegać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
moze i biegac po 20km dziennie
kwestia zrobienia nadwyżki kalorycznej
juz przy bieganiu codziennie 5-7km trzeba sporo więcej jesc zeby dodatkowo kg wpadały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
podepne się pod temat :)
Czy robiąc mase np takim systemem
PON- klata biceps
WT. -Brzuch
SR.-barki triceps
CZW.-Brzuch
PI.- Plecy nogi
Można dodać do wtorku i czwartku przed brzuchem bardzo intensywne cardio 30 min ( 6 x5min z przerwami 20sec co 5 min)

Czy cardio przy budowaniu masy daje wiecej plusów czy minusów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Cardio na masie musi być, przyczyni się to do przyspieszenia progresu

Robiłbym z dala od treningu siłowego
2

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
OzzyMG
Cardio na masie musi być, przyczyni się to do przyspieszenia progresu

Robiłbym z dala od treningu siłowego
czyli nie robic w ten dzien kiedy brzuch ?? brzuch bede robil abs workout lvl 2 + cos od siebie a drugi brzuch to beda głównie plank z treningu insanity abs


Jesli mam nie mieszac cardio z brzuchem to zostaje mi tylko sobota wolna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak robisz sam brzuch to może być cardio, możesz np. robić cardio a po cardio trening brzucha

Chodziło mi o ciężkie treningi siłowe
2

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna, raz dziennie

Następny temat

Kulki na żyłach rąk

WHEY premium