SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase a ABS II ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
A wiec tak:
bede robil trening masowy z cell pumpem + mono
trening bedzie klasycznie 3 dniowy (klata+tric, plecy+bic, nogi+barki+brzuch)

chce robic trening abs II zeby mase brzucha zlapac
1. i nie wiem czy mam wywalic brzuch z treningu i robic w dni nie treningowe abs'a
2. czy robic w dni treningowe
3. czy moze zostawic brzuch w treningu i robic abs w dni nie treningowe
4. a moze w treningowe abs + normalnie brzuch na treningu??

ktora opcje wybrac??
Z gory dzieki za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
1. i nie wiem czy mam wywalic brzuch z treningu i robic w dni nie treningowe abs'a WYWAL BRZUCH Z DNIA 3 ABS CALKOWICIE WYSTARCZY
2. czy robic w dni treningowe ROB W DNI TRENINGOWE PO KAZDYM TRENINGU I DODATKOWO JESZCZE W SOBOTE JESLI ROBISZ PON SRODA PIATEK A JAK NIE TO ROB TAK ZEBYS ROBIL 4 RAZY W TYGODNIU
3. czy moze zostawic brzuch w treningu i robic abs w dni nie treningowe ROB SAM ABS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. a moze w treningowe abs + normalnie brzuch na treningu?? ABS SAMODZIELNIE NIE DAWAJ ZADNYCH DODATKOWYCH CWICZEN BRZUCHA PO PRZEJSIU NA POSCZEGOLNE POZIOMY ZDASZ SOBIE SPRAWE ZE NIE MA SENSU CWICZYC WIECEJ

mala dygresja powtarzsz sie zadales 3 prawie ze identyczne pytania na ktore odpowiedz byla taka sama , pozdrawiam

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Namotałeś nieźle
ABS rób po treningu plus dodatkowo jeden dzień, tak żeby brzuch był ćwiczony 4 razy. Innych ćwiczeń nie rób, sam ABSII wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1961
Chodzi o to ze wbrew pozorom byly to 4 rozne alternatywy wykluczajace wiec chcialem doklanie wiedziec co i jak i juz wiem :)

po treningu + jeden dzien i bedzie gites :)

THX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

superseria bic+tric

Następny temat

Wejdź i doradź!!! Koniecznie=)

WHEY premium