SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
Witam. Chciałbym przybrac na masie. Mam 17 lat, 180cm wzrostu, a waga wacha sie w przedziale 70-71kg. Bardzo chciałbym przybrac dodatkowe 5-6 kg. Sęk w tym ze w poblizu nie mam siłowni, wiec pozostaje zacisze własnego domu. Ćwicze regularnie kalistenike od ponad półtora miesiąca. Do tego gram w piłkę nożną- 3 treningi w tygodniu. Niemam jakos specjalnie ułozonej diety, ale staram sie jesc dużo, a przede wszystkim zdrowo. Staram sie spozywac jak najwiecej białka. Do dospozycji mam hantle 2x15 kg, drążek, poręcze do dipsów. Co mógłym dodac co odjąć. Jakies sugestie.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Jeśli chcesz przybrać no to dieta z dodatnim bilansem kalorycznym i jazda. Musisz sprawdzić zapotrzebowanie i dodać sobie na początek 400 kcal i będzie szło. Nie wystarczy spożywać tylko dużo białka. Jak dotychczas trenowales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
dotychczas trenowałem 4x w tyg. w każdy dzień ten sam plan.
Rozgrzewka
pompki zwykłe: 15,15,20
pompki diamentowe12,12,14
pompki z takim jakby podskokiem na rekach 12,14,16
pompki tyłem 20,20,20
podciąganie podchwytem 8,8,8
podciąganie nachwytem6,8,8
dipsy 10,10,12
i różne ćwiczenia z hantlami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
różne ćwiczenia to? i ile ich? jaka ilość serii i powtorzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
no z hantlami to tak. Miedzy seriami 120s przerwy a miedzy cwiczeniami ok.30s.
- rozpiętki 10,10,10 18kg na ręke
- uginanie ramion stojąc 10,10,12 12kg na ręke
-wyciskanie stojąc do góry 12,10,10 10kg na ręke
-podnoszenie hantel na boki 10,10,10 6kg na ręke
-uginanie ramion siedząc z łokciem opartym o kolano 12,12,14 15kg na ręke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38
Jedyne co mogę od siebie poradzić to dobrze zbilansowana dieta. Ja sam miałem już kilka podejść na siłowni i nigdy nie udało mi się przytyć więcej niż 1 kg . Dlaczego? bo nie miałem DIETY. Aktualnie mój staż na siłowni to 3 miesiące i trzymanie od 3 miesięcy diety. Efekt - 5 stabilnych kg. Dlatego wiem sam po sobie, ze bez diety nic sie nie zbuduje. Co do treningu to osobiście leciałem i lecę FBW bez żadnych ćwiczeń izolowanych, tylko wielostawowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 190
Tylko preblem jest taki, ze mam dopiero 17 lat wiec nie jestem jeszcze pod utrzymaniem rodziców więc pytanie moje jaki koszt mniej wiecej by wyniusł takiej diety oczywiscie w okresie miesiąca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Myślę że zmieścisz się jakoś w 400 zł. Wystarczy zamienic kilka produktów np. ser żółty na biały a jest on tańszy. To wszystko nie kosztuje aż tak wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 779 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3988
spokojnie przy tej wadze i monotonnym żarciu, myślę że nawet w 250 się zmieścisz. A z Mamą zawsze można zagadać aby jakieś mięcho na obiadek konkretne zrobiła :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie planu treningowego i diety

Następny temat

Mikrocykle - czy to ma prawo się udać?

WHEY premium