SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę dla koszykarza...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum. Nie będę ukryał, że wielu ludzi polecało mi właśnie to forum, ze względu na wielu fachowców i ludzi oriętujących się w danej dziedzinie.

Mam 15 lat i gram w koszykówkę. Mierzę 175cm, lecz moja waga nie jest do tego proporcjonalna i odpowiednia. Ważę niecałe 60kg dlatego postanowiłem coś z tym zrobić i poprosićo pomoc właśnie na tym forum.

Moim planem jest przybranie masy mięśniowej. Nie wiem jak mam się do tego zabrać, co robić. Nie chcę też zbyt dużo przybrać na masie, gdzyż może to poźniej przeszkadzać mi w grze w koszykówkę.
Proszę was o pomoc i odpowiedź na pytanie, czy poprzez nabranie masy mogę stracić na szybkości... Z góry dzięki;)

Chciałbym jeszcze dodać, że nie chcę jeszcze zaczynać korzystania z siłowni. Za to chcę zabrać sie za rok.

Zmieniony przez - baller3 w dniu 2007-02-24 14:48:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek ścienny - czy ściana wytrzyma?

Następny temat

Mój plan do oceny

WHEY premium