SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę- świeżak

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Na początku chciałbym się przywitać :) Mam na imię Grzesiek, 21 lat, 178 cm wzrostu, 60 kg wagi. Zakładam ten wątek, ponieważ mam zamiar wreszcie się zabrać za siebie i stracić posturę chuderlaka i przybrać do 72 kg :)

Z przyrządów do ćwiczeń posiadam jedynie drążek podwieszany do sufitu.

Ułożyłem sobie własny plan treningowy. Bardzo bym prosił o opinię co muszę poprawić, a co może zostać


1. Pompki- klasyczne, rozstaw rąk na szerokość barków
2. Brzuszki na drążku- zawieszam się nogami na drążku i podciągam tłów do kolan
3. Triceps- klasycznie- krzesełko i uginanie ramion
4. Przysiady- styk z podłożem pełną stopą, obciążenie na plecach 8 kg.
5. Podciągnięcia na drążku- 2 serie z rozstawem rąk na szerokość barków, 1 z rozstawem szerszym- drążek idzie za głowę
6. Łódeczka- leżę na brzuchu i jednocześnie unoszę głowę i nogi.

Ze względu na to, że trochę czasu z tym schodzi rozbiłem sobie to na 2 dni. Tj: Pn, Śr, Pt- brzuch, triceps, łódeczka; Wt, Czw, Sb- pompki, podciągnięcia, przysiady.

Wszystkie ćwiczenia w 3 seriach. Poniżej pełen rozkład jazdy z ilością powtórzeń w serii.

http://www.sendspace.com/file/jnumf5


Na dietę przyjąłem sobie, że oprócz normalnego jedzenia dołożę 200-300g ryżu dziennie, plus 1-2 piersi z kurczaka. Na śniadanie ewentualnie płatki owsiane z rodzynkami. Kolacja to 250g białego zera z mlekiem i bananem- wszystko bo miksera.

Bardzo bym był wdzięczny za opinie, pozdrawiam, Grzesiek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3030
Przy pompkach tez mocno pracuje triceps wiec w twoim planie cwiczysz go codziennie. Zamiast wieszac sie nogami za drazek lepiej chyba normalnie zawisnac i robic wznosy nog, wydaje mi sie to mniej niszczace dla kregoslupa.

W tym pliku co dales widze tylko ilosc powtorzen a gdzie jest ilosc serii? I zalozyles jaki progress bedziesz robil. Wydaje mi sie ze jesli chcesz cwiczyc aby przybrac na masie to lepiej jest dokladac obciazenia zamiast zwiekszac ilosc powtorzen.

A nie myslales zeby robic wszystkie cwiczenia jednego dnia potem 2 dni przerwy i znow. Czyli FBW. Ja tak cwicze i efekty sa. Dodaj jeszcze cos na barki i plank.

Ale to moja opinia a jeszcze dosc swiezy jestem wiec niech wypowie sie ktos madrzejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
kolejność troche dziwna
przysiady z 8kg...troche słabo
do największych partii spokojnie możesz dołożyć i rób jak kolega wyzejh pisał FBW

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-12-31 09:15:55

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Ok, dzięki za opinie. A powiedzcie mi jeszcze, czy stostując "Trening dla początkujących" z tego działu i przestrzegając mojej "luźnej" diety mogę liczyć na efekty? Bo są tu ludzie mądrzejsi ode mnie i zaufam im, a nie będę cwaniakował z własnym planem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3030
Nikt ci nie powie czy beda postepy musisz sam obserwowac swoje cialo i zobaczyc jakie cwiczenia daja najlepszy efekt. Im lepsza dieta tym lepsze efekty ale lepsza jakakolwiek niz zadna.

Cwicz dokladnie, pilnuj systematyki, pracuj nad micha i napewno jakies efekty beda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
plan z tego działu jest OK,wiec jeśli efektw nie będzie tzn że tą "luźną" dietę trzeba poprawić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase

Następny temat

Ocena pierwszego treningu dzielonego po 4 miesiącach FBW

WHEY premium