SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
Witam!
Czy samymi hantlami da radę zrobić masę?
I czy od samego początku mógł bym robić splita?? bardziej mi odpowiada...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
ad 1) to zleży od tego ile masz kg na tych hantlach

ad 2) można,z tym że skad wiesz co Ci bardziej odpowiada skoro na samym początku nie masz takiego stażu by to ocenić wiarygodnie??

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
Znaczy wie Pan ogólnie tak sądzę oczywiście to się w praniu oceni ale raczej splita bardziej polubię. znaczy ja mam wzrostu 157 waga 50kg na początek na hantlach będzie 2x15kg chyba starczy na sam początek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
chcesz polubić splita
polub to i to: )
zauważyłem ze ćwicząc fbw potrafię napompować łapę nawet do 2-2,5 cm a splitem tylko 1-1,5 cm, nie ważne czy ćwiczę bic czy tric, więc żeby co jakiś czas rozszerzać łapę do 2,5 cm wracam do fbw na jakiś czas

Zmieniony przez - goldeniak w dniu 2012-12-01 10:01:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Pompa treningowa spada w ten sam dzień, to zależy od diety czy po godzinie, czy zaraz po treningu.
Dla początkujących doradza się FBW bo by wykorzystać Splita trzeba mieć już wiedzę na temat diety, techniki ćwiczeń, jakie zakresy na Nas działają id. itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od początku przygody z ciężarami jadę splitem (chociaż inna sprawa, że mam bardzo nietypowe treningi). Full body na początek dobre, ale rozsądny split z partią 2x w tygodniu to też nie gorsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
pompa treningowa spada w ten sam dzień, po godzinie, nawet krew przepływa na treningu do innych partii
być może w treningu którym ćwiczę jest tak dobrane ze pompa w łapie na fbw jest większa niż na splicie, ale w sumie to dobrze krew nie ma gdzie odpłynąć wtedy rozszerza łapę i na następnym treningu mimo ze jest więcej powtórzeń już nie czuje tak pompy, a po splicie zawsze słaba pompa ale za to w splicie więcej ćwiczeń mogę wykonać na daną partię wykonując krótszy trening, więc stosuję zamiennie co jakiś czas, dlatego lubię to i to: )

dlatego polecam fbw na początek, potem split i czasami powroty do fbw jako inny bodziec dla mięśni

Zmieniony przez - goldeniak w dniu 2012-12-01 12:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 761
Od początku treningu będę miał dietę, już została zatwierdzona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jestem bardzo słaby, nie mogę się podciągnąć

Następny temat

przyrost masy a dieta

WHEY premium