SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę/siłę Traktor pomóż :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

83

Wzrost

180

Cel treningowy

Masa/Siła

Staż treningowy na siłowni

2lata

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt

Dieta

Zbilansowana 3550 kalorii

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Białko, Vitargo, Kreatyna

Ostatnio przerabiany plan

Split 4xtydzień masa

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Podane w temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
Witam!

Od jakiegoś czasu mam duży problem z doborem treningu. Ćwiczę około 2lat a efekty są bardzo marne jak nie tragiczne! Od jakiegoś czasu tylko zniechęcam się do wykonywania treningu i nie wiem tak naprawdę za jaki plan się zabrać żeby były efekty.

Obecnie stosuję zwykły split 4xtydzień i ciężary wg nie ida masa również. Zaraz ktoś stwierdzi że dieta leży! Otóż nie, trzymam się diety zbilansowanej liczę zapotrzebowanie co do 1kcal zachowuję prawidłowe proporcje tłuszczów wielonienasyconych do jednonienasyconych i do nasyconych. Tutaj ewidentnie leży trening.


Jakiś czas temu stosowałem trening Traktora71 FBW 5x5 w wersji objętościowej. Stosowałęm go przez ponad 2 miesiące i o tyle co ciężary jakoś rosły w MC i Przysiadzie to w w wyciskaniu na płaskiej i na barki wg nie odnotowałem żadnego przyrostu ciężarów.

Tak więc tutaj pojawia się moje pytanie za jaki trening mógłbym się zabrać? Wrócić znowu do Treningu 5x5? To bardziej pytanie do Traktora.

Oto moje wyniki w podstawowych ćwiczeniach:

Przysiad tylni: 120x5
Wyciskanie na barki 60x7
Wyciskanie na płaskiej: 80x5 - klatka leży nie mam pojęcia co mam zrobić.
MC: 120x8

Kolejnym moim słabym punktem jest łydka. Moglibyście powiedzieć jak ja "pobudzić" zawsze stosowałem wspięcia na palce siedząc p 4 serie max stosunkowo małymi ciężarami. Ale może źle robię? Jakaś inna objętość czy coś?

Proszę o pomoc każdego kto będzie miał jakieś uwagi itp. Z góry dzięki!


Zmieniony przez - DDM w dniu 2012-03-29 12:38:15

Zmieniony przez - DDM w dniu 2012-03-29 12:47:40

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
Mógłbyś powiedzieć mi ile robiłeś powtórzeń wspięć na palce? Jak z Twoją regeneracją? Dieta jest sprawdzona przez chłopaków z działu odżywianie? Wklej tu ostatnio przerabiany plan.

Pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45565
Nie liczyłem robiłem maksa jak mogłem. Regeneracja ok dieta dana do oceny tutaj i jest ok.

Proszę o odpowiedź jakiegoś eksperta

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ocena Masa !!

Następny temat

Plan do oceny - masa (kontuzja stawu skokowego)

Wiecej