SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na Przedramie ....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1291
chciałbym rozbudować sobie przedramie, tylko za bardzo nie wiem jak je ćwiczyć... . Czy mogę je ćwiczyć(na mase oczywiście) dwa razy w tygodniu, 3serie po 20 powtórzeń podchwyt i nadchwyt ?. Zacząłem regularnie ćwiczyć od półtora miesiąca, wcześniej ćwiczyłem nieregularnie. Dietę na mase oczywiście posiadam :)

Czekam na odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11645
Zależy od twojego planu, ale raczej tak.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 728 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14248
Skoro jestes dopiero raczkującym siłaczem, to trenuj je 1 raz w tygodniu i obserwuj efekty. 3 ćwiczenia po 3 serie w zakresie powtórzeń 15-2o na pewno rozwina Twoje przedramiona, przy odpowiedniej diecie oczywiście. Choć na początku to nawet i bez niej progres jest widoczny.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rafi-pods.redukcji str111,-26,9kg-Masa-GVT str114

Następny temat