SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1216
siemanko. wiem że jest tu wiele doświadczonych osób dlatego chciałbym abyście w miarę możliwości napisali jak wy trenujecie na odbloku? chodzi mi np. o ile zmniejszacie ilość serii, czy lepiej robić mniejszym ciężarem a więcej powtórzeń czy też może na odwrót, a może macie jakieś swoje sposoby aby obniżyć objętość treningu? tak tak czytałem ten temat [https://www.sfd.pl/temat247834/] ale wiadomo że im więcej ludzi tym więcej opinii :) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
Dobry temat, tak się składa, że również był bym zainteresowany odpowiedziami na w.w. temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
3 serie mniej z dużych partii mięśniowych i 2 z mniejszych. Kończenie serii z zapasem na 1-2 powtórzenia. Odjęcie z BTW. Dużo zależy od aktualnego rodzaju treningu i tego, co się biło na cyklu.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58964
trzeba podejść do tematu zdroworozsądkowo intuicyjnie zależy też jaki to był cykl masa/rzeźba/siła i jakie środki szły i jak długo im dłuższy cykl tym powrót do normalności dłuższy, ja na PCT robie krótkie treningi z mniejsza ilością ćwiczeń i serii oczywiście wagi odejmuje i ćicze w zakresie 12-15 ruchów z lekkim zapasem na kilka ruchów lepiej przez kilka tygodni być niedotrenowanym niż przetrenowanym
Do każdej sesji dorzucam ok 20-30 min aero by metabloizm nie zwalniał po cyklu w ten sposób nie musze tak znacznie obcinać kalorii nie zalewając sie jednoczesnie

Zmieniony przez - testozaur w dniu 2011-09-26 19:18:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 669
po co odejmowac z BTW?
przeciez im mniej kalorii sie je tym wieksze prawdopodobienstwo spadkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Żeby się nie zalać.
Po co jeść tyle, ile na cyklu, skoro organizm bez soku tego nie przerobi?

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja akurat robie inaczej niz wy na mnie dziala to swietnie zostaje na duzych ciezarach na odbloku i po

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
napisz cos wiecej b50. pewien polski trojboista np pisal ze na pct wszedl na plan tego typu ze najpierw robil cw pomocnicze na klatke, a na koncu dopiero plaska na wiecej powtorzen. i podobno pozowolilo mu to zachowac sile z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale co mam ci wiecej napisac staram sie cwiczyc tym samym ciezearem co na cyklu serii tez raczej robie tyle samo wiadomo ze co dziala na mnie nie musi na ciebie taki glupi "sport"

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-09-26 20:59:10

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3646
Nie chwalę się ani nie żale się, ale robię tak jak B-50 i ostatnio spadki siłowe były minimalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 770
ogolnie ja jestem za tym zeby nie robic pct
ale jak juz jest to robie fbw 2-3x na tydz
i cardio 30min po kazdym tren
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plany na luty ..

Następny temat

jaka deka

WHEY premium