SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na Nogi do oceny pomoc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Witam mam pytanie co do treningu nóg jakie powtórzenia najlepiej zadziałają na rozrost ich 6-8 czy moze 10-12 ?? Mam do dyspozycji tylko sztange , i przyrząd do prostowania nóg w siadzie . Rozpisałem sobie taki plan na nogi .

UDA
1.Przysiady ze sztangą na karku
2.Hack przysiady
3.Przysiady wykroczne
4.Prostowanie nóg w siadzie
5.Uginanie nóg w leżeniu
6.Syzyfki
7. Martwy ciąg na prostych nogach

Łydki
1.Wspięcia na palcach w staniu
2.Odwrotne wspięcia w staniu


Nie mam pojęcia co do treningu nóg bo nigdy ich nie trenowałem wiec prosił bym o jakies dobre cwiczenia :) Najchętniej to zrobił bym te wszystkie po kolei co wypisałem ale to chyba troche za duzo pozdro.Aa powtórzenia w seriach myslałem na 8-10 bedzie ok ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 814
moim zdaniem za dużo ćwiczeń jak na początek. Zła proporcja między dwójkami a czwórkami.
Polecam trening nóg który zaleca Puma, sam go robiłem pare tygodni i powiem że przynosi efekty:
Front 5 rampa
MC 5 rampa
Prostowanie 8 rampa
Uginanie 8 rampa
Tylni wasko 10 rampa
Zuraw 10 rampa

może być również:
Back - 5 rampa
Rdl - 5 rampa
hack - 8 rampa
uginanie - 8 rampa
i do tego łydki - myśle że to na początek w zupełności starczy
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3852
Na początek rób trzy podstawowe ćwiczenia; przsiady ze sztangą na karku cztery serie po porządnej rozgrzewce,prostowanie nóg w siadzie cztery serie,uginanie nóg w leżeniu cztery serie. Łydki wspięcie na palcach w staniu trzy serie po 15-25 powt,wspięcia na palcach w siadzie ze sztangą trzymaną na kolanach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
gizu zaproponowal dobry trening.Chociaz z rampa bym sie wstrzymal-a zastosowal zwykla progresje.Mas ai tak bedzie szla.

przysiad
rdl
wykrok
uginanie lezac
wspiecia

I si.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening + MT

Następny temat

pomoc przy tircepsie

Wiecej