SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mieszany.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam

Chciałbym się dowiedzieć w miare możliwości jaki plan treningowy powinienem sobie ułożyć ( gdyż wydaje mi się że ani trening na siłę, masę bądź rzeźbe nie odpowiada moim zainteresowaniom) i na czym głównie powinien on bazować jeśli
W końcowym rozrachunku chciałbym osiągnąć wyraziste mięśnie oraz rzecz jasna wzrost siły ale chciałbym aby polegało to na ogólnej sprawnośći. Ciężko mi to opisać. Bardziej bym chciał miec budowe ciała jak bruce lee a nie jak ronnie coleman. Budowę podobną do akrobatów. Żeby możliwie każdy mięsień sensownie rozbudować ale nie dopakowywać. Wydaje mi się że w dużej mierze taki trening powinien być oparty na aerobach jednak wiem że to nie wystarczy.
Myslałem o treningu na rzeźbę jednak przy moich gabarytach wydaje mi się on bezsensowny gdyż nie mam czego rzeźbić, natomiast trening na mase i siłę kojarzy mi się z czystym dopakowywaniem. A ten trening powinien byc jak najbardziej ogólnorozwojowy.
Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii i dziękuje za wszelkie sensowne rady;)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 74 kg

Wzrost: 192

Cel treningowy: Ogólna sprawność.

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc

Uprawiane inne sporty: Brak regularnego uprawiania sportu. Narty, windsurfing.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Profesjonalna siłownia

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak.

Zażywane suplementy: Nie zamierzam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
rób sobie trening ogólnorozwojowy na mase bo gruby nie jesteś, i jak już tej masy zdobędziesz to później ją wyrzeźb i będziesz miał swój cel oczywiście z odpowiednią dietą
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
A nie jest czasem tak że właśnie robiąc ten trening na mase niepotrzebnie dopakuje? bo kulturystą być nie zamierzam.. chodzi mi po prostu o nabranie bardziej sportowej postury oraz zwiększenia swoich możliwości fizycznych. Myślałem bardziej o ćwiczeniach ze sztangielkami zamiast ze sztangą połączonymi np z bieganiem. Ogólnie o większej liczbie powtorzeń. Coś jakby o hybrydzie masy i rzeźby. powiedzmy po 12 powtorzeń ciężaru na 70% po 3 serie. Co o tym sądzisz bądź sądzicie i dzięki wielkie za rady;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
sam znasz swoją sylwetkie i oceń ją
masz kupę mięśni tylko nie wyrzeźbionych? jeśli tak to rób rzeźbe i będzie cacy
ale jeżeli jesteś przeciętny to musisz złapać troche masy by ją wyrzeźbić. Nie bój się, masa tak szybko nie przybywa, na nią też trzeba solidnie pracować a poźniej rób rzeźbe, biegaj, jakieś ćwiczenia interwałowe i będzie kolejny bruce lee
pozdrawiam

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2009-11-23 22:18:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenink móskli

Następny temat

FBW DO SPRAWDZENIA!!

WHEY premium