SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mięśni brzucha nie obciążając pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87
Witam. Chciałbym sie dowiedziec czy istnieja jakies cwiczenia na miesnie brzucha ktore nie obciazaja dolnego (ledzwiowego) odcinka kregoslupa. Pytam poniewaz mam z nim lekki problem co prawda to nic groznego ale nie chce go za bardzo angazowac. Prosze o pomoc

"Przez mękę do doskonałości..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Pewnie jakies areoby. Bo skoro nie mozesz tej częsci kręgosłupa nadwyrężac bo brzuszki i np. A6W odpada ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Od kiedy aeroby są na brzuch?? O tym jeszcze nie słyszałem...

Może spróbuj wznosy kolan/nog w wiszeniu na drabinkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
a ABS II? nie mozesz? nie trzeba sie tyle wyginać tylko 30 st i 2,5 min i trening skonczony (poziom A)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87
ABS II nie da rady juz probowalem. Zastanawiam sie nad zwisami bo przy tym chyba raczej nie da sie nadwrezyc kregoslupa co nie??

"Przez mękę do doskonałości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale ogólnie żadne ćwiczenie na mięśnie brzucha nie obciąza pleców- powiedzialbym nawet, że je odciąża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 643
zgadzam sie z apokalipsa , chodzi generalnie zeby wykonywac je poprawnie, spinasz brzuch unoszac klatke piersiowa do gory a odcinek ledzwiowo krzyzowy lezy na podlozu i a6w wlasnie polecam przeciwnie do kolegi z wyzszego postu

sabbath

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Dokladnie tak jak poprzednicy.
Tez kiedys wydawalo mi sie, ze plecy sa obciazane dopoki moj trener mnie nie uswiadomil. Musisz dbac po prostu o poprawna technike.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
MattKK - widocznie malo jeszcze w zyciu slyszales.

Mi nic tak nie pomoglo na zbicie tk. tluszczowej z brzucha jak areoby :D brzuszki i itp. pomagały ale nie w takim stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Areoby sa swietne na brzuch! Nie wiem skad ten pomysl, ze nic nie daja.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Trzeba wiec rozroznic
aeroby pomagaja palic tluszcz nie wplywajac bezposrednio na miesnie brzucha.
Cwiczenia na miesnie brzucha malutki maja wplyw na utrate z nich tkanki tluszczowej jednakze b. Duzy na ich uksztaltowanie i wzmocnienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie glowa w dol

Następny temat

Plan do Oceny badz Korekty:)

Wiecej