SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening mięśni brzucha - co lepsze?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
ABS II robie mniejwięcej od półtora miesiąca, poziom 0 i poziom 1 spokojnie przeszedłem, ale te ćwiczenia na drążku słabo mi wychodzą, efekty tych dwóch pierwszych poziomów są niezłe, ale liczyłem na więcej.

Więc, czy lepiej jest robić ABS II, czy trzy razy w tygodniu taki trening, który zaproponował mi trener z siłowni :
- SCYZORYKI 3X12/15
- SPIĘCIA LEŻĄC NA ŁAWECZCE NOGI ZGIĘTE W STAWIE BIODROWYM I KOLANOWYM DO KĄTA 90O UNIESIONE W GÓRĘ 3X 15/20
- SKRĘTOSKŁONY W POZYCJI LEŻACEJ JEDNA NOGA ZGIĘTA W STAWIE BIODROWYM I KOLANOWYM OPARTA O PODŁOŻE DRUGA OPARTA STOPĄ NA UDZIE NOGI POSTAWNEJ 2X12 DO PN/LN.



Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Ja tam nie robie jakichś rozpisanych treningów na brzuch.. 4 serie x50 na ławeczce 80 stopni(chyba;p).. A w domu scyzoryki + normalne brzuchy ze spięciami z obklejoną folią ;> Efekty są masakryczne, tłuszczyk sie spala jak ta lala...(chodzi o folię)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
Ale ja tłuszczu nie chce spalać, bo go prawie nie mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1631
opisane cwiczenia fajnie rzezbia, ale wypada jeszcze popracowac nad miesniami brzucha! Trening z obciazeniem na maszynie, jesli macie dostep, a jak nie to brzuszki, krazek 5-10kg za glowe i jazda :D Trzeba miec co rzezbic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2864
WilliArka: efekty tych dwóch pierwszych poziomów są niezłe, ale liczyłem na więcej-nic nie wiemy, jakie to efekty i na co liczyłes, może coś więcej o tej kwestii??
Trening zapodany przez trenera jest z leksza mówiąc do d..y,a to dlatego, że działa własciwie tylko na górę brzucha (efekt po dłższym czasie może być taki, ze będziesz się garbił, a jeśli masz wystający brzuch, to i tak będzie sobie z dolu wystawał), w tym ABS II jest o niebo lepszy, bo własnie kładzie nacisk na dolne partie brzucha, które prawie wszyscy maja słabe.
rimon2008: opisane cwiczenia fajnie rzezbia, ale wypada jeszcze popracowac nad miesniami brzucha!to sugerujesz, że jak porobie wymienione ćwiczenia, to na klacie i na udach też mi się ilość tłuszczu zmniejszy?? coś nie sądzę żeby tak było... co do obciążenia, to jeśli zakres powtórzeń 15-20 sprawia trudność, to takie serie również zbudują rozmiar mięśni... może wypełnij swój profil (i wrzuć tam jakies foto, chociażby twojego umięśnionego brzucha), ciekaw jestem jaki masz staż treningowy, ze walisz tak "fachowe" porady....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do korekty ........!!wit

Następny temat

p.o.s.t - internetowy dziennik treningowy

WHEY premium