SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej z blachą w nadgarstku.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez QUEBLO z działu Trening w domu.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
Witam.
Jestem tu nowy więc krótko o sobie.
Nazywam sie Wojtek , w sprawach treningu nie jestem na bakier gdyz kilka lat temu sporo cwiczyłem na silowni ze swietnymi przyrostami.
Jednakze 2 lata temu miałem poważny wypadek i teraz mam wstawiony tytan w miejscu lewego nadgarstka.
Po dwóch operacjach jestem w stanie wykonywac cwiczenia, głównie na linkach.
Jesli chodzi o klatke piersiowa to wolne ciężary nie wchodza w gre ponieważ cały cieżar opiera sie na palcu kciuka wiec po ok 8 powtorzeniach doznaje bólu.
Od miesiąca czasu 3x w tygodniu wykonuje pompki na pięściach. od 8-10 serii po 20 powtorzen by nieco zacząc rozciągac klatkę piersiową.
Mam pytanie odnośnie treningu klatki piersiowej.
Co oprocz pompek a także tzw bramy na linkach moge robić na klatke by rozwinąc ten miesień.
ponadto dodam iz na mojej siłowni nie ma niestety butterfly'a.
Serdecznie dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich sportowców ;)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nikt z nas nie wie na ile jest poważny uraz, jak jest zrośnięte to wszystko i na ile można sobie pozwolić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ćwiczysz w domu czy na siłowni?
Generalnie jeśli możesz wykonywać pompki to moze z pompkami na poręczach nie będzie problemu? To jedno z najlepszych ćwiczeń na klate

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10
ćwicze od 2 tygodni na siłowni. niestety próbowałem robic rozpiętki na ławce oraz wyciskanie i niestety nie ma szans poniewaz cały ciezar opier sie na palcu kciuka i powoduje ból.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na czas zanim się to wszytsko zrośnie po prostu musisz zrezygnować z treningów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
Musiałbyś pogadać z dobrym fizjoterapeutą lub lekarzem co Ci wolno a czego nie. Wydaj mi się, że przy pompkach na pięściach też obciążenie jest mocno nakierowane na nadgrastek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja a sila ?

Następny temat

Plan fbw

WHEY premium