SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening kettlebell + trening siłowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254
Witam Serdecznie.
Chciałbym spytać państwa czy jest możliwość połączenia treningu kettlebell i treningu siłowego osobno czy da to swoje rezultaty.
Dotychczasowy trening Wygląda tak
Środa Bic-Klata
czwartek Tric-Plecy
Sobota Barki biceps-tricpes (zależy od tygodnia raz tric raz bic)
Niedziela nogi i przedramiona
Chciałbym jednak poprawić swoją dynamikę odnośnie sportów walki i na to zostają mi 3 dni Poniedziałek,wtorek i Piątek Do tego w Piątek i wtorek dochodzą mi treningi Krav Magi. Prosiłbym o odpowiedzi (jeśli źle umieściłem post to z góry przepraszam :) Pozdrawiam Arek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Nie wiem czy dużo ci to pomoże, ale skoro ćwiczysz sport walki to może jednak coś wnieść do tematu:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Zmieniony przez - Gobi w dniu 2014-03-04 07:58:13

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
pod sporty walki HS jest zdecydowanie lepszy niz GS , dynamika ,koncentracja ,sila .
juz nie chodzi o presy z maxami , swing to podstawa , TGU . warto to wlaczyc w trening
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777572
KEBUL74
pod sporty walki HS jest zdecydowanie lepszy niz GS , dynamika ,koncentracja ,sila .
juz nie chodzi o presy z maxami , swing to podstawa , TGU . warto to wlaczyc w trening


Myślę, że autor już nie potrzebuje odpowiedzi zwłaszcza, że założył wątek 3 lata temu. Temat zamykam
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co ile zmieniacie plan treningowy?

Następny temat

Podciąganie na drążku

WHEY premium