SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening-jak ......

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Pomocy...zaczelem dopiero jakies dwa miechy temy,i chcialbym jezeli to mozliwe zeby ktos mi napisal co robic i jak,tylko w normalnym jezyku,bo ja jeszcze nie kumam tych waszych pojec...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
...nikt ci nei napisze planu... poczytaj posty podwieszone, lub wpisz w wyszukiwarce FBW i wybierz któryś z planów innych użytkowników... (nie taki z którego się wszyscy nawalają:p)

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Tak,tylko wszedzie jest to opisane w waszym jezyku,a ja go do konca nie kumam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html

A ja będę miły i Ci nawet linka podam. WPrzeczytaj artykuł i masz tam nawet gotowe plany. W razie pytań - ładuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Więc napisz jaki masz cel, staż, wiek i ogólnie o sobie... Zadawaj pytania, nawet wydające się głupie... nie będziemy sie śmiać


Zmieniony przez - M@rian1518 w dniu 2008-05-28 11:46:40

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Wielkie dzieki.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Wielkie dzieki.....

W sensie, że WIELKIE DZIĘKI, KOCHAM WAS, czy Wielkie dzięki matoły, chciałem gotowy plan...? :

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
Mam 30 lat,cel,lapa,klata barki,tak jak wiekszosc chyba,staz to kilka miechow ale tak juz na serio to probuje od dwuch miechow,i dlatego mnie to tak interesuje i pytam kogos kto juz sie na tym zna./...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42
poprostu dziekowa,....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
FBW link podany jest, dzial odzywianie po diete i to wszystko jak narazie.Cwiczyc cale cialo to podstawa nie ma co porywac sie na priorytety jak narazie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Więc tak... nie ma czegoś takiego jak "ćwiczę to, to i... o to!"

Ćwiczymy całe ciało...

musisz sobie zadać pytanie, czy będziesz gotów przestrzegać diety (jest konieczna, w przypadku ćwiczenia "na serio")

jaki masz dostęp do sprzętu...?

Masz jakieś ograniczenia zdrowotne...?

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na Klate i Na Bica

Następny temat

trening na mase

WHEY premium