SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i suplementacja - altermatywa

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Witam,
jestem perfect88 - 22 lata - 67 kg wagi :/

od dawna chcę się wziąć za trening, ale brak było mi motywacji, podchodziłem do ćwiczeń na 2 tygodnie, później miesiąc przerwy i tak w kółko...
Teraz od miesiąca pracuję na zmiany [tj. 2 dni na rano, 2 popołudnie, 2 nocki i 2 wolne..], nie wiem jaki w ogóle trening mogę w tym wypadku zastosować. Spadłem 2 kg i jestem na maksa zmotywowany do ćwiczeń..

jeśli chodzi o dietę to raczej nie zdołam jej utrzymać w idelnych codziennych posiłkach, śpie różnie, jem o różnych porach itp itd. mogę ją uzupełnić gainerem PVL MUTANT MASS 7 kg + jakaś kreta dla polepszenia siły.. tylko jak to brać? Gainerek trochę drogi, nie chciałbym go 'zmarnować'

proszę o odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
proponuje wybrać trening FBW i zalozyc zeszyt treningowy i progresjonowac obciazenia
wybrac do 10ciu zlozonych cwiczen.
dieta DOBRA to taka ktora powoduje oczekiwany efekt, jak nei mozesz przytyc to zwieksz przyjmowane porcje odżywcze, najlepiej z jedzenia a jak nie to z odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Dzięki Mistrzu, teraz zagłębię się w tajniki treningu FBW i pomyślę na poważnie z tą dietą, aby była w dużym stopniu zachowywana. Cholernie zależy mi na masie i chyba przez to wspomogę się tym gainerem chociaż w minimalnym stopniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
Jednym słowem wpakowałeś się w tak zwaną czterobrygadówkę.Krótko mówiąc nieciekawa sprawa,sam tak pracowałem kilka lat.Jesli poważnie myślisz o zdrowiu i komforcie psychicznym (nie mam tu teraz na myśli masy) to rozejrzyj sie może za inna pracą.Co sie tyczy samego uprawiania kulturystyki to również taka praca nie wpływa korzystnie na przyrosty a bardzo nieregularne posiłki oraz stres pracy w nocy często doprowadza do problemów i chorób przewodu pokarmowego (to również znam z autopsji ;) .jeśli jednak już zabierzesz się za treningi to tak jak polecił peponent FBW z tym że proponowałbym trenować pierwszy trening w dzień wolny,drugi po pierwszej zmianie,trzeci przed drugą zmiana a w trakcie nocek odpoczywać od ciężarów.To nieco przedłuż tydzień treningowy z 7 do 9 dni bo tyle trwa pełny cykl w tym systemie ale to żaden problem.Moim zdaniem zdecydowanie wystarczy 6-8 ćwiczeń po 2-3 serie z rozsądną progresją i cyklicznymi przerwami od treningów(co 2-3 mce/2 tyg.odpoczynku).co do wspomagania to koniecznie zakup dobry zestaw witamin i minerałów na okres treningowy i pamiętaj o warzywach i owocach w diecie.No i jak tylko będziesz mógł to zmieniaj prace

to tyle ode mnie
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
Jak wcześniej pisałem pracę podjąłem niedawno, po 6miesęcznym siedzeniu na zasiłku postanowiłem podjąć się wszystkiego.. i w sumie nie narzekam na zarobki, w gruncie rzeczy jest jeszcze szansa 'lekko awansowac', tu jednak trzeba się wykazać.

Mi osobiscie przypadł do gustu trening Systemem Weidera, może wybrał bym z niego kilka podstawowych ćwiczeń i pojechał z tematem, albo zastosuje się do FBW jak Panowie piszecie.
Na obecną chwilę jestem bardzo przemęczony, przestawiam się widocznie na nowy tryb życia, wszystko potęguje jeszcze szkoła w weekendy, ale jakoś muszę się z tym uporać jeśli już taką drogę wybrałem. Dzięki wielkie za odpowiedź, czasem kiedy jest się w niekorzystnym położeniu człowiek się zastanawia co jest najlepszym wyborem, takie odpowiedzi pomagają zbliżyć się do podjęcia dobrej decyzjii ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Body Slimmer- jak ćwiczyć???

Następny temat

Krótka przerwa

WHEY premium