SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i odżywki dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

30

Waga

68kg

Wzrost

175

Cel treningowy

Masa + Siła

Staż treningowy na siłowni

-

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt na siłowni

Dieta

Masa

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak przeciwskazań

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Witam serdecznie. Chciałbym rozpocząc swój epizod z siłownią. Nie jestem fanem mega wielkich mięśni, ale adekwatna siła i rzeźba są moimi celami na następne 2/3 lata, ktore zamierzam spędzić na siłowni. Dzięki informacjom na Waszym forum dowiedziałem się już wielu niezbędnych rzeczy nt. diety. Niejasne są jednak dla mnie rzeczy związane z odżywkami oraz poniekąd treningiem.
Jeżeli chodzi o to drugie to inspirowany jestem tym tematem:
https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
czy slusznie? Chciałbym zaznaczyć, ze jestem ektomorfikiem i nie mam doświadczenia z siłownią.
Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Odżywki żadne nie są potrzebne, plan jak najbardziej ok. Teraz tylko musisz zadbać o dokładanie kg na sztangę, trzymanie diety/jedzenie zdrowo i o poprawną technikę. Wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Pandarek
Odżywki żadne nie są potrzebne, plan jak najbardziej ok. Teraz tylko musisz zadbać o dokładanie kg na sztangę, trzymanie diety/jedzenie zdrowo i o poprawną technikę. Wszystko.


Zastanawiałem się właśnie jak zmieszcze dodatkowe porcje odżywek jedząc regularnie posiłki co 2/3 godziny. Teraz można przeznaczyć dodatkowy budżet na dietę. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Przeznacz wszystko na diete ale nie dawaj odrazu za duzo kalori na + bo metabolizm stanie zrob tyle ile ci potrzeba i dodawaj sobie z tygodnia na tydzien gdzies po 100 kalorii az zaczniesz rosnac, ja na takiej podstawie wyliczelem swoje kalorie na mase i idzie po 2kg na miesiac a BF ciagle trzymany w okolicy 15%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Najpierw "rozgrzewam" metabolizm i pierwsze 2 tygodnie jem w granicach dziennego zapotrzebowania na kalorie. Za parę dni wybieram się na siłownię i dorzucę kilka kalorii. Zdaję sobie sprawę, że odpowiednia dieta to klucz do sukcesu dlatego w tej kwestii robię wszystko na tip top.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 411
Czyli wszystko masz dopiete na ostatni guzik, tylko czekac na efekty. Co do treningu jest bardzo dobry, moj kuzyn na nim pracowal i sila mu poszla bardzo w gore i masa tez. Pamietaj zeby przykladac sie w duzej mierze do techniki.
Zycze powodzenia. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening hantlami

Następny temat

powrót do siłowni - plan FBW

WHEY premium