SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i dieta w domu :D

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 16 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1153
Witam mam 16 lat i chce zacząć tak jakby od nowa ćwiczyć (już przed zimą coś tam ćwiczyłem) tylko nwm jak się za to zabrać nie znam się na układaniu diety itp. a podobno to bardzo ważne,planu ćwiczeń również nie umiem :/ Coś o mnie:ważę 65kg mam troszke wyrzeźbione mięśnie na brzuchu lecz są pod grubą warstwą tłuszczu i mam ok 168cm wzrostu.Mam hantelki 9kg i drążek ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 16 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1153
właśnie u mnie jest problem bo mam chyba lekką ginekomastie :/ ale postaram się i zobacze co z tego wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 5637 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43870
podaj co jadłes wczoraj

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
śniadania nie jadłem,obiad zupa,na wieczór ryż z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 5637 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43870
ale dokładnie ilosc, bo nie wiem czy ryzu zjadłes 3 worki czy pół
wklej tez plan treningowy

Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
rano-nic,południe-1 miska,wieczór-1worek ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
trening-20 brzuszków,20 pompek x3 hantle 9kg x3 drążek 10 podciągnieć x2 i 10 min skakanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1090
Co jest Twoim celem treningowym? zgubienie kg? zwykłe przytycie mięśnie + tłuszcz? przybranie jak najczystszej masy mięśniowej? wytrzymałość? siła? Tylko nie mów, że wszystkiego po trochu :D Z tego co pisałeś to jesz bardzo mało, nie wiem skąd wzięło się u Ciebie 65kg na tak stosunkowo niski wzrost, musiałeś chyba absolutnie nic nie robić (to tylko teza, mogę się mylić :P) bo to co podałeś + jakieś kanapki w szkole to jest ok 1000 kcal czyli zapotrzebowanie dla niezbyt aktywnego 10 latka, a nie dla chcącego ćwiczyć 16-latka.

Trochę lektury:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html?utm_source=SFD&utm_campaign=Szukaj&utm_medium=all
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Więc powiem tak od niedawna tak jem,jakis miesiac temu jadłem dużo chipsów i słodyczy po prostu wszystko od niedawna ograniczam.A chcę schudnąć dla dziewczyny :3 po prostu nie zależy mi na sile chce żeby mi było widać mięśnie głównie chodzi o brzuch i klatke bo tam już nie jest tak pieknie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
imo dla ciebie 10 wskazówek zywieniowych, bo brak ci podstaw zywenia
co do treningu to wszystko po 10-12 powtórzeń w obwodach zacznij od 2 i co tydzień dokładaj 1
3 x tydzień:
przysiady
dipsy
podciaganie grubaska
wyciskanie hantli stojąc
podciaganie hantli do brody
pompki
wspiecia na palce jednonóz

Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
okej wielkie dzięki :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1090
Aha i wybierz wóz albo przewóz, klaty nie zbudujesz jednocześnie spalając tłuszcz z brzucha, wybierz priorytet i dopasuj dietę w zależności czy bardziej chcesz zbudować mięśnie czy zrzucić sadełko. Po miesiacu-dwóch możesz zmienić cel, napewno nie po dwóch tygodniach. Wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij lub dodaj kilkaset w zależności od celu, bo głodząc się jak teraz nie nie zrobisz, mimo ćwiczeń będziesz wyglądał jak anorektyk bez tłuszczu i mięśni :) Sama dieta tłuszczu nie spali, ale jest tutaj elementem równie ważnym, głównym narzędziem są w tej sprawie aeroby czyli bieganie, pływanie, skakanka (jeśli skaczesz powyżej 40 minut, lub interwałowo) aeroby robisz od 40 minut w górę lub interwały (tutaj do 30 minut).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowystart

Następny temat

(ćwiczenia w domu)

nutloveb