SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i Dieta na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Witam wszystkich interesuje mnie trening na gorne partie ciala typowo na sile ktory daje szybkie efekty (głownie w wyciskaniu bo za miesiac mam zawody i chce sie dobrze zaprezentowac) i dieta ktora by w tym pomogla i jednoczesnie zebym nie przytyl.
Mam 16 lat, waga 75kg, wzrost 178cm, wyciskanie 96kg. Trenuje okolo roku w domowych warunkach ( sztanga,lawka prosta skosna, hantle, drazek)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Że tak powiem, przez 4 tygodnie za dużo nie zdziałasz. Ale warto powalczyć. Jak ułożyć plan na siłe dowiesz się z http://www.kulturystyka.pl/atlas/. Jak ułożysz plan wrzuć do oceny. Dieta powinna skłądać się w 5o% białka 3o% tłuszcze 2o% dziennego zapotrzebowania. Pamiętaj o wyższości ćwiczeń na wolnych ciężarach. Nie spodziewaj się po treningu pompy,czy przyrostów,choć i takowe mogą wystapić. Cel to siła i to ona ma iść. Przemyślanego rozpisywania.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Dzieki za odpowiedz jutro postaram sie ulozyc i wyslac. A moglbys podac jakis przyklad diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Poniedzialek
Klata
-wyciskanie sztangi na lawce poziomej
10 serii obiazenie 0,75CM-0,85CM
powtórzenia: 8/7/7/6/5/5/4/3/2/3 (jak da rade)
Wtorek
Barki
-wznosy sztangi do brody
8 serii obciazenie 0,7CM-0,8CM
powtórzenia 8-3
Czwartek
Triceps
-wyciskanie sztangi na lawce poziomej waskim uchwytem
8 serii 0,75CM
8 powtorzen
Piatek
Biceps
-zginanie ramion przy modlitewniku
8 serii 0,75CM
8 powtorzen

No to tak mi to wyszlo, jestem amatorem w ukladaniu planow wiec wszelkie uwagi bylyby mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Bardzo prosze kogos o ocene tego treningu i ewentualne poprawki. Zalezy mi na tym zeby od poniedzialku zaczac cwiczyc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58

apokalipsa h**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
oblicz ile treningów pozostalo ci do zawodów- trenując 3 razy w tygodniu.
chyba 12, ale napisz dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Zawody maja byc 3 kwietnia wiec wychodzi na to ze 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeżeli chodzi więc o klatkę- tenujesz ja 3 razy w tygodniu- zaczynasz od 50kg/w ostatniej serii/ i zwiekszasz co trening o 5kg. ilość powt. dla tej serii to 2-3.
np. wg. schematu 12/8/5/3/2/2.

wykonaj w ten sposob 10 treningow- pozostały okres powinieneś odpocząć przed zawodami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Dzieki wielkie bardzo mi pomogles.
A jeszcze co do treningu to rozumiem ze pierwszego dnia ostatnia serie mam zrobic ciezarem 50kg czy sie myle? I czy trenowac jescze inne grupy miesniowe( barki biceps triseps)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
TAK, OD 50KG.an reszta jw.
inne grupy także trenujesz ale raz w tygodniu -w sposób podobny jeżeli chodzi o progres obciążenia- tzn.rosnąco- jednak z wieksza ilościa powt.- 5-6.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - RDG

Następny temat

fbw rozłożenie w tygodniu

WHEY premium