SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening hantle biko triko dom plus suple

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

25

Waga

88

Wzrost

192

Cel treningowy

większe ramie

Staż treningowy na siłowni

sumarycznie z 1,5 roku

Uprawiane inne sporty

dużo różnych

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztangielki skręcane do 30 kg

Dieta

taka jak potrzeba

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ronie220 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
Witam, jak wyżej lat 26, 88 kg, 192 cm, pęknięte kilka żeber, wyłączony ze sportów na 2-3 miesiące, w domu dwa hantle skręcane po 30 kg, talerze 1,25 kg i 2,5 kg, z racji kontuzji sporty zakazane, więc pomyślałem żeby poćwiczyc ramie przez ten czas w domu z hantlami, bo pomimo tego, że już kiedyś robiłem to z reguły była pompa ramienia po i powrót do normalnych rozmiarów po jakims czasie, bez zauważalnego wzrostu mięśni i obwodu ramienia na którym mi zależy.

Prosiłbym o rozpisanie treningu na biceps i triceps w sensie:
- jakie ćwiczenia
- po ile serii
- po ile powtórzeń
- z jakim obciążeniem (normalnie do tej pory robiłem sobie w obwodówce porannej w domu 3 x 10 x 10 kg ugięcia stojąc, podczas treningu na siłowni swego czasu robiłem już ćwiczenia z 15 kg)
- jakie suplementy w tym czasie
- jakie odżywianie

Jeśli jakieś zmiany dot ćwiczeń, serii, powtórzeń czy suplementacji na przełomie tych 2-3 miesięcy są to też proszę o ich opisanie.

Wiem ze sa tematy dotyczące poszczególnych zagadnień ale sklejenie tego wszystkiego pod względem mojej sytuacji jest trudne.

Dzięki za pomoc
juhas29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Poszukaj.Dział trening w domowych warunkach będzie bardziej odpowiedni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
moze ktos ten temat przerzucic tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
uo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
czemu tylko łapa?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
poniewaz mam peknie dwa zebra i przy jakimkolwiek wysiłku innym niz na łape gdzie ponad norme pracują mieśnie miedzyżebrowe odczuwam ból to raz a dwa mam w tym sensie sie oszczedzac zeby mi sie zrosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
ktoś pomoże?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu

Następny temat

Trening FBW + cardio. Jakie?

WHEY premium