SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening hantelkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
mam pytanie trenując w domu hantelkami biceps robie bardzo wiele seri po około 20 seri po 10 powtórzeń na ręke UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY" i UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO czy nie jest to zadużo robie ten trening 2 razy w tygodniu ? po ile seri powinienem robić ?? chce w 100 % zajechać bica żeby rósł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4869
...

Zajrzyj tu www.kulturystyka.pl/atlas

Nie wiem cyz wiesz, ale człowiek nie posiada tylko mięśni dwugłowych(bicepsów) ale też inne które można ćwiczyc.
Nie masz zielonego pojęcia o tych sprawach - więc póki co poczytaj troche forum a potem pytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
ehh czytałem ale mi chodzi o sam trening bicepsów reszte trenuje u kolegami na ławeczce i wyciągu ... ile powinienem robić seri tych ćwiczeń w 100 % wykorzystywać trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9978
zazwyczaj 3-4 serie wystarczą...

Nie masz pojęcia o treningu, poczytaj sfd, zajrzyj do atlasu, ucz się.

Jak chcesz porządnie trenować zapisz się na siłownie. Samymi hantlami wiele nie zdziałasz.

Dużo nie znaczy dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15100
liczba wysłanych art 2
liczba przeczytanych art 9

kolego o pseudo fisiek89 szukaj, czytaj i ucz się
podzielam zdanie kolegi powyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - T92T

Następny temat

masa i dieta dla początkującego

NutLove