SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening grzbietu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Witam poraz kolejny i znowu mam prosbe o pomoc w ulozeniu treningu tym razem cos na plecy.Do dyspozycji jedynie hantle(duzo o roznej wadze),lawka,drazek .Myslalem nad cwiczeniami takimi jak:

Podciaganie na drazku (zmiana szerokosci co serie)
Podciaganie sztangielki w opadzie
Wioslowanie w lezeniu na lawce poziomej
Szrugsy?

Co myslicie da rade cos ulozyc z tego ?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 180

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 1,5r-2 lata z duzymi przerwami bez diety i odpowiedniego treningu

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Laweczka ze skosami,hantle,drazek

Dieta: Nie w 100% ale jakas w miare trzymana jest + bialko/gainer

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: Alri T-X,Storm,Jack3d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A dlaczego nie myslisz o czyms konkretnym na prostowniki? Jakim ciag by sie przydal... Wiem, ze z hantlami to nie ten komfort, ale lepsze to niz nic.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
A da sie robic ciag hantlami?? pyatam powaznie bo zagladalem do atlasu cwiczen i nic takiego tam nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1477
Pewnie ze sie da, tylko musisz uważac zeby ci rece nie lataly z hantlami. Bedzie gorzej niz ze sztangą ale jesli dasz odpowiedni ciezar i bedziesz miał odpowiednia technike to na pewno cos da

Bestia największa ma nieco litości, lecz ja jej nie mam, więc nie jestem bestią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokladnie jak Arnold

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
To moze mogl by ktos podac mi poprawna kolejnosc cwiczen tych ktorych podalem + ciag ? Ewentualnie cos wywalic zamienic bo nie wiem czy wszystko jest potrzebne.Domyslam sie ze ciag idzie jako 1szy nastepnie wioslowanie,podciaganie a konczymy drazkiem ale jest ogromna szansa ze sie myle heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
ciag
drazek
wioslo
szrugsy

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
ciag 4s 12-6
drazek 4x max
wioslo 4x 12-6
szrugsy 2-3 x 12-6

Czy jakos inaczej?

Sory ze tak mecze ale chcial bym mied dobry trening a wczesniej cwiczylem jedynie na maszynach wiec sie za bardzo nie orientuje w tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
moze byc

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2137
Dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułozyc trening?

Następny temat

Trening na siłowni + MMA

WHEY premium