SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening góra dół

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 880

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

17

Waga

66

Wzrost

172

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

3 miesiące

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Siłownia full osprzęt

Dieta

Trzymam

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Nie mam

Zażywane suplementy

Gainer

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

80kg,40kg,40kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1338
Witam! Mój staż wynosi 3 miesiąc ,Trenowałem 1msc FBW ale jakoś mi na nim słabo szło myślę nad treningiem góra dół ale nie wiem czy to dobry wybór a nie lepszy byłby Split ? Doradźcie coś i jakie zmiany wprowadzić w treningu , i w treningu dół Uginanie podudzi na jakie ćwiczenie moge zamienić suwnica wyprosty na ławce co byłoby lepsze ? , Chcę trenować na tym planie PON-Środa-Piątek Chciałem trenować góra-dół-góra-dół ale wakacje czas mi na to nie pozwoli i myślę że na koniec wakacji dorzucę sobie jeszcze jeden dzień jakby dobrze szło na tym planie FBW trochę mi się z nudził i jakoś sporo czasu mi sie schodziło a tu góra szybko przetrenuje , może jeszcze kaptury dorzucić do treningów góry na sztandze ? i też myślę żeby zrobić 2 serie na łydki Wspięcia siedząc i 2 wspiecia stojąc bo wyczytałem gdzieś żeby robić obydwa ćwiczenia i żadnego z nich nie zaniedbywać jakbym miał trening dół 2 razy w tyg to bym sobie to inaczej rozłożył http://scr.hu/0m8l/r7lkn
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
A jakim fbw trenowałeś do tej pory ? Rozpisz go jak możesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1338
B. Przysiad, Wspięcia,wyciskanie skos , Wiosłowanie,Wyciskanie żołnierskie , Wyciskanie wąskich uchwytem , Uginanie z supinacja , szrugsy - A :Przysiad Wspięcia Wyciskanie płaskie MC przyciaganie do brody francuskie wyciskanie uginanie sztangi szrugsy oczywiśćie przysiady były podzielone na lżejsze i cięższe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jak na takim planie nie było zupełnie progresu to leży inna rzecz niż trening np dieta albo regeneracja. Na podstawowym fbw progres powinien być

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1338
Progress był sporo poszło na przysiad bary klata ale najgorzej to na Martwy ciąg jakoś mi nie idzie Diete trzymam regeneracja tez jest ok tylko poprostu jakos mi sie ten plan przejadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jak możesz to wrzuć jakiś filmik ze swoim wykonaniem martwego ciągu, może w technice leży błąd.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1338
Możliwe , filmiku nie dam rady ale zapytam trenera czy zerknie na to okiem , plecy staram sie mieć cały czas proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1338
Trochę zmieniłem

Pon:Góra
-Wycisk płaska
-Wyciskanie żołnierskie
-MC
-Wyciskanie wąskim
-Uginanie sztangi stojąc
-Szrugsy ze sztangą

Środa -Dół
-Wyprosty nóg na ławce 3 serie
-Przysiady Seria rozgrzewkowa 4 serie własciwe
-Wykroki 3serie
-Suwnica 4 serie
-Wspięcia stojąc ,Wspięcia siedząc 2 serie tego 2 tego tylko nie wiem jaki zakres powtórzen stosować czy lepiej dowalić obciązenia zrobic 15 powt czy mniejszym 30

Piątek -Góra 2
-Wycisk skos
-Wyciskanie sztangielek siedząc
-Wiosłowanie
-Francuskie wyciskanie do czoła
-Uginanie sztangielek z supinacja nadgarstka
-Szrugsy ze sztangą

Jeszczę tak myśle czy może dorzucić do któregoś treningu góry podciąganie na drążku co poradzisz i do treningu góry w piątek dać jeszcze wyciskanie na płaskiej i robić ze skosem czyli 2 razy w tyg płaska jest sens ?


Zmieniony przez - sama100 w dniu 2015-06-30 20:38:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRX lub ławeczka

Następny temat

Plan Terningowy na Mase + Full Odrzywki i Dieta

WHEY premium