SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dzień po imprezie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1567
Witajcie, wczoraj trochę popiłem - nie dużo (2 piwa i setka). Dziś kaca nie mam, czuję się dobrze. Czy alkohol może jeszcze jakoś popsuć dzisiejszy trening czy powinienem już być ''czysty" ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 30 Napisanych postów 38 Wiek 195 dni Na forum 195 dni Przeczytanych tematów 1467
W jaki sposób "popsuć"? Czujesz się dobrze to idziesz i robisz trening proste
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1567
Alkohol niszczy efekty treningu a minęło jakieś 12h od ostatniego łyka więc nie chce ćwiczyć na marne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7561 Napisanych postów 147956 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1177406
Nie marudz jak baba. Tylko idź i zrób dobry trening to przyspieszy metabolizm alkoholu w organizmie, szybciej się go pozbędziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 10251 Napisanych postów 117008 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381389
Idź i zrób trening, zaden trening nie idzie na marne.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4708 Napisanych postów 43286 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346545
Nawet bym się nie zastanawiał po takiej ilości
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4003 Napisanych postów 54732 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 704212
WiktorekMotorek123
Witajcie, wczoraj trochę popiłem - nie dużo (2 piwa i setka). Dziś kaca nie mam, czuję się dobrze. Czy alkohol może jeszcze jakoś popsuć dzisiejszy trening czy powinienem już być ''czysty" ?

To nie są jakieś duże ilości, choć duże to rzecz względna, jak nie czujesz negatywnych efektów spożycia to śmiało idź na trening szkoda marnować dzień treningowy.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3700 Napisanych postów 44875 Wiek 32 dni Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 336304
Rob normalnie trenign ale licz sie z tym, ze mozesz być słabszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a kortyzol

Zestaw 1