SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domowy tlenowy/beztlenowy KILL FAT!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Seewy z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
Waist To Hip Ratio (WHR) 0.8
Body Mass Index (BMI) 23.66
Total Weight: 70.00kg
Lean Body Mass: 47.02 kg
Fat Mass: 22.98 kg
Body Fat Level Is: 32.82%

age 20years Abdomen 94.00cm
Sex Female Hips 102.00cm
Activity Level: Active Thigh 61.00cm
Weight 70.00kg Knee 38.00cm
Height 172.00cm Calf 39.00cm
Neck 36.00cm Ankle 25.00cm
Shoulders 113.00cm Arm 32.00cm
Chest 89.00cm Forearm 26.00cm
Waist 82.00cm Wrist 16.00cm


OTO CAŁA JA !

śniadanie jajka, obiad zupa drugie danie bez zemniaków, podwieczorek: kanapki 2 z chlebem ciemnym i z wedliną, kolacja jajka, jak niezjem jakiegos posilku a jestem głodna to chwytam za jabłko.

Z ostrego kilku letniego wegetarianizmu przeszłam na mięso na rzecz białek zwierzacych i utrate masy tłuszczowej.
A teraz pytanie:
Skoro cwicze w domu i mam tylko hantelki ojca to jakie cwiczenia jeszcze moge zastosowac na totalna redukcje tłuszczu? i jakie cwiczenia robic bo to z tym spalaniem to jakos jest że tam tlenowe bez tlenowe...

..chociaz jakis przykladowy schemat zajęc bym prosiła, tak jakiej intrensywnosci jak długo i co mniejwiecej, bo rozciaganie i joga to chyba tez nie wplywa dobrze

Pozdrawiam

... Mam już gadu-gadu ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
jak chcesz spalic tłusz to musisz ograniczyc liczbe kalori w diecie no i aeroby najlepiej bo samymi hantelkami nie spalisz tłuszczu jeszcze jezeli chcesz poprawic brzuszek to zrób sobie szóstke weidera na wzmocnienie i zeby byl plaski
pozdro

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
diete jo tako ma, ( niewiem za bardzo ile dokładnie w gramach i procentach powinnam mieć białka, weglowodanów i tłuszczy ) staram sie jesc jak naj mniej weglowodanów a jak najwecej białka , a tłuszcze to tylko te pozytywne takie jak np oliwa z oliwek.
Kidys sie odchudzalam ale stanełam więc teraz cwicze i cwicze roznymi domowymi sposobami[od grudnia], ale chyba nic to niedaje.
"jezeli chcesz poprawic brzuszek to zrób sobie szóstke weidera na wzmocnienie i zeby byl plaski "

Co to za szóstka? nieznam sie:P

... Mam już gadu-gadu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
wyszukiwarka

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
ehh, no to żeś sie "wykazał"
Pozdro!

... Mam już gadu-gadu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
https://www.sfd.pl/temat249347/ <-- 6 weidera Prosze nikt za Ciebie wszystkiego nie będzie robił więc musisz sie nauczyć korzystać z wyszukiwarki
Pozdrawiam.

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 373
OKA, a o co chodzi z tymi tlenowymi i beztelnowymi cwiczeniami oraz jak mam mierzyc ilosc uderzen serca, tentna itd , mam miec jakis komputer przy sobie zawsze ?

Jak spalać sam tłuszcz bez masy miesniowej, sama redukcja? co z tym tlenem, tlen ponoc odmladza tkanke ;/

... Mam już gadu-gadu ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapoznaj się z podstawami. Piszesz o rzeczach które mogą zacząc być ważne za parę miesięcy ale nie teraz. Usystematyzuj i ukonkretnij dietę, nie improwizuj z ćwiczeniami tylko skorzystaj z jednego z wielu pełnych programów treningowych dla początkujących jakich tu pełno. Przeczytaj posty podwieszone.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT i HST + A6W

Następny temat

Białko dla kobiety

WHEY premium