SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora - prośba o skontrolowanie :P

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6656
Mawashi

Jeżeli może robić każda partia 2 x tydzien to i fbw by dal rade zrobic chociaz ja osobicie preferuje 2x tydzien.

Co do planu:

Bardzo dobrymi cwiczeniami na nogi sa syzyfki i żuraw. Swietne na rozwój umięśnienia nóg i nie trzbea dużego obciążenia w nich stosowac a w żurawiu to w zasadzie wogole.

Kolejna rzecz to dobór ćwiczen na kalte:

Jeżeli z czasem wyrobi sobie silna kalte to najlepszym chyba cwiczeniem w domowych warunkach sa pompki na poreczach w wersji na kalte (ofc tu beda to pompki na np poreczach od krzeseł itp.). Mega złozone ćwiczenie które kompleksowo obrabia cała kalte. Oczywiscie moze robic tez pompki klasyki ale jakies obciazenie mógłb zakładać żeby regulować ilość powtórzeń

Jeżeli am eskapnder to może np wykonywac wiosłowanie z uzyciem ekspandera(tak jak wiosło za pomoca linki wyciągu). na pewno lepsze to niz wiosło butla 5l bo to slabe obciazenie.

Do autora:

W niektorych cwiczenaich mozesz pokombinowac z ekspanderem. sam przez pewien czas cwiczylemw domu i mialem tylko ekspander i drazek i obrabialem wszystkie partie;p

I kup drążęk bo to podstawa treningu pleców zarówno w domowych warunkach jak i na siłowni


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6656
Aha i nie kupuj hantli bez mozliwoscie regulacji.

Kup sztangielki na które bedziesz mogl nakladac obciazenie i z czasem bedziesz mogl dokupic obciaazenie. wtedy to mozesz elgancko cwiczyc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Myślę, że autor tego tematu niewiele zrozumie z tego co tu napisałeś i niewiele wyniesie dla siebie.
Polecając FBW w domu, bez sprzętu, powinieneś mieć świadomość ze to nie będzie FBW tylko jakaś odmiana treningu stacyjnego.

Poza tym on jest osobą z dosyć małym stażem treningowym i póki co słabsze bodźce będą dobrze się sprawdzały. Pompki na poręczach i żuraw to dosyć trudne technicznie ćwiczenia. Nie wystarczy się gibać na krzesłach, czy kłaniać w żurawiu, żeby te ćwiczenia działały.

Ale dzięki za wkład w ten dział.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Pompek na poręczach myślę że jeszcze nie dam rady.

Odnośnie, hantli, oczywiście wiem o tym, zakupuję te w których sam będe ograniczał ciężar.


A tak nie na temat... Odnośnie a6w, spotkaliście się z przypadkiem żeby w czasie cyklu bolały kogoś mięśnie brzucha? Dziś rano obudził mnie straszny ból w mięśniach brzucha, myślę że to przez a6w i nie wiem co robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Odpowie ktoś? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Skoro cwiczyz brzuch, to miesnie moga poczatkowo bolec(jak wczesniej nie cwiczyles).
Mnie przy A6W bolal brzuch(nei miesnie brzucha) wiec goprzerwalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100
Ja jestem w trakcie A6W (18 dzień dziś). Przez pierwszy tydzień chodziłem z bólem mięśni i zakwasami, teraz jest już lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Mam już hantle, ruszam z nowym treningiem AB.
Trening codziennie.



A.
Przysiad bułgarski z obciążeniem 3x12-15
Przysiad klasyczny z obciążeniem 3x15
.WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” 3 x 12
PODCIĄGANIE SZTANGIELEK W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3 x 12
.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM 4x12
Ściskanie herkulesa 4 x 15
A6w

B.
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE 3x12
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3 x 12
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 3 x 12
WYCISKANIE „FRANCUSKIE”SZTANGIELKI W LEŻENIU 3 x 12
Wspięcia na palce 3x max
A6w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
ciągle czekam... ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy plan. prosze o porade.

Następny temat

Pomoc

WHEY premium