SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
PONIEDZIAŁEK(Klatka + triceps)
Klatka:
Wyciskanie sztangi na prostej 3 serie po 8-10 powt.
Wyciskanie sztangi na skosie w dol 3 serie 8-10 powt.
Wyciskanie sztangielek na skosie w góre 3 serie 8-10 powt
Rozpiętki na prostej 3x 8-10powt

Triceps:
Wyciskanie sztangi na prostej na wąsko albo pompki w podporze tylem albo wyciskanie francuskie sztangielek lezac - 3x 8
Wyciskanie sztangielki francuskie (zza glowy) 3x8
Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie 3x8

ŚRODA(PLECY + BICEPS)

PLECY:
Podciaganie na drazku szerokim nachwytem 3x max
Wioslowanie jednoracz hantlem 8-10
Wioslowanie sztanga 8-10
Szrugsy 3x8

BICEPS:
Uginanie ramienia ze sztangielka z supinacja 3x8
Uginanie ramienia ze sztangielka uchwytem mlotkowym 3x8
Uginanie ramion ze sztanga 3x8


PIĄTEK ( BARKI )

Arnoldki 3x8
Unoszenie ramion w porz ze sztangielkami 3x8
Unoszenie sztangielek na boki 3x8
Unoszenie sztangielek na boki w opadzie 3x8


Czy taki trening byłby odpowiedni? Nie za duzo cwiczen? Uprzedam wypowiedzi co do nóg, trening układałem dla kolegi typowo po to by poprawic sylwetke na lato, nog poprostu nie chce cwiczyc, prosze bez zlosliwych komentarzy tylko konkretną ocene z góry dziek :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 839
wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Płeć : M

Wiek : 21

Waga : 75

Wzrost : 174

Cel treningowy : MASA

Staż treningowy na siłowni : chlopak trenuje teraz od miesiaca wczesniej przygody 3-4 miesiaczne z silownia

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta : brak

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: -

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): -

Nie wiem czy to w czyms pomoze ale jak mowie to tylko dla poprawy sylwetki na wakacje typowo sezonowo chodzi tylko czy zestaw cwiczen jest odpowiedni czy nie za duzo czy rozpisujac to nie zaniedbalem czegos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 839
wyciskanie jak robi na skosie można by dać hantlami, zamiast wiosła sztangą mógłby być MC jeżeli robił by pod nadzorem osoby która się na tym zna, chociaż jak ma być to typowy sezonowiec to nie nie wiem czy jest sens. a tak generalnie wydaje mi się że może być. Ale musi wiedzieć że żeby zrobić masę to podstawą jest dieta, której jak w ankiecie pisałeś nie ma więc nad tym bym się zastanowił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8912
Dzieki wielkie, wiem o tym jak wazna jest dieta, no ale on raczej jako takiej dobrze dobraniej nie bedzie pewnie mial, tylko jak to sie mowi bedzie "zarl duzo i zdrowo" poprostu chcialem mu troszke pomoc. Jeszcze raz dzieki za sprawdzenie i rady pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Trening nóg to połowa ciała, poza tym, ich trening jest największym bodźcem dla ciała - tzn. zapewniają większe przyrosty masy i siły ogółem. W planie brakuje ćwiczeń jak MC, przysiadów, podciągania na drążku czy wyciskania żołnierskiego, praktycznie najważniejszych ćwiczeń wielostawowych dla początkującego. Poza tym, plan przeładowany dla kogoś z zerowym stażem. Nie wspominając o diecie i "sezonowym" zapale do treningów.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mumin - Redukcja 2013

Następny temat

Trening do sprawdzenia i jakis zmian jesli trzeba !!!!

Wiecej