SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny ...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
Witam mam pytanie odnośnie redukcji masy a konkrentnie tłuszczu ktory sie na nim znajduje ! Przy wzroscie 178 cm waga 90 kg i obwodzie pasa 100 cm mnie przeraza ! Powiedziałem sobie dosc i wziołem sie ostro do pracy nie wiem czy dobry dział wybrałem bo mam kilka zasadniczych pytan odnosnie doboru diety i suplementacji do niej ! cwicze co drugi dzien silka ~~ w dni nie treningowe aeroby tj. 20-25 minut truchtu rowerek dłuższe trasy basen-zmieniam od czasu do czasu kolejnosc! mam typy wsrod sumplementow oczywiscie na redukcje to Dymatize DYMA BURN 100 kaps(w skladzie wyczytałem ze zawiera EPHEDRINA ale to nie to samo co efedryna prosze o głos moderatorow dzieki lub ci ktorzy wiedza cos na ten tema dzieki) + amino whey pro california + witaminy centrum hmmm... jak dobrac do tego diete ? rozpisac normalnie tylko jak ? prosze o wyrozumiałosc cały czas sie ucze na sfd... przedstawie swoj trening

KLATA + BICEPS
klata plaska 12 10 8 6
klata skos 12 10 8 6
klata skos w dół hantle 12 12 12 12
rozpietki płaska 12 12 12 12

biceps łamany 12 10 8 6
biceps hantle {(stały ciezar) 4 serie dziele na normalne 2 i 2x mloty} 12 12 12 12
biceps hantlem o kolano 12 12 12 12

PLECY TRICEPS
plecy wiosła 12 10 8 6
plecy ściaganie drązka 12 10 8 6
plecy ściaganie drązka siedzac do pleców 12 10 8 6
plecy podciaganie hantla (ten sam ciezar) 12 12 12 12

triceps wyciskanie francuskie sztangi 12 10 8 6
triceps łamany gryf 12 10 8 6
triceps wyciskanie hantla za głowy 12 12 12 12

BARKI NOGI
barki wyciskanie zza karku 12 10 8 6
barki podciaganie gryf łamany (ten sam ciezar) 12 12 12 12
barki wyciskanie przód hantle (ten sam ciezar) 12 12 12 12
kaptury

nogi przysiad (ten sam ciezar) 12 12 12 12
nogi maszyna 4 serie
nogi łydki 4 serie

Oczywiscie brzuch po każdym treningu 3 cwiczenia do maksymalnego wysiłku. Prosze o nie banowanie ucze sie i wszelkie uwagi prosze napisac gdyz bede wiedział jakich błedów nie popełniac w przyszłosci. Z góry dziekuje


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 90

Wzrost: 178

Cel treningowy: rzeźba

Staż treningowy na słowni: od 01.12.2009

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: szukam

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: tylko witaminki vigor plus

Zmieniony przez - lukaszek2 w dniu 2010-03-03 20:43:36

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
co do diety - polecam dział odżywianie
co do suplementów - dział suplementy

co do treningu - to nie jest trening na rzeźbę.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - tu znajdź opis treningu na rzeźbę i popraw. wtedy pomyślimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
skream co do tak czesto bycia na siłce odpada bo pracuje i studiuje chodzi mi poprostu o zrzucenie z wagi, tłuszczyku a pozniej masa ale sucha masa miesniowa a nie zwały tłuszczu wiem ze trening bardziej masowy chciałem wszystko ujac w jednym a nie porozrzucne po działach by miec lepszy poglad bo wszystko sklada sie do jednego myslalem ze ten dział bedzie najodpowiedniejszy wiec prosze o porady jesli mozna dzieks

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
nikt sie nie wypowie ?

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Simka czy wybralem dobre cwiczenia??

Następny temat

"przechodzenie prądu"

WHEY premium